Важливо знати, що проект відведення – це документ, який виготовляється фізичними та юридичними особами, які мають в своїй команді сертифікованих інженерів-землевпорядників, інженерів-геодезистів (наприклад, ГЕОСПЕКТР-7). Проект містить в собі текстові та графічні матеріали, положення, що встановлені завданням на виготовлення проекту, також інші дані, які потрібні для відведення земельної ділянки. Він складається під час надання, передачі, купівлі земельної ділянки та зміні цільового призначення.
Нижче ми Вам покажем покроковий порядок отримання проекту відведення
1 КРОК - ОТРИМАННЯ ЗГОДИ
Для одержання згоди на розробку даного проекту треба написати заяву до нижческазаних організацій (вони різняться за місцем знаходження земельної ділянки):
- Якщо ділянка має розташування в межах населеного пункту – подається до місцевої ради.
-Коли місцезнаходження ділянки є поза межами населеного пункту, то заява адресується до державної адміністрації (районної)
- Якщо земельна ділянка має категорію «землі сільськогосподарського призначення» та розміщена за межами населеного пункту – до обласного управління Держгеокадастру.
Будь яка з даних організацій повинна прийняти на розгляд заяву та надати позитивне рішення на розробку проекту відведення.
До заяви додається:
- копії паспорта та Інн
2 КРОК – РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ
Коли Ви отримаєте дозвіл, необхідно звернутись до землевпорядного товариства, задля того, щоб вони розробили та організували погодження проекту землеустрою.
3 КРОК – РЕЄСТРАЦІЯ ДІЛЯНКИ В Дергеокадастрі
Результатом реєстрації у ДГК є – присвоєння кадастрового номеру. Після цього Вам потрібно отримати відповідний витяг. Надалі він буде базою для реєстрації права власності на земельну ділянку.
4 КРОК – Погодження
Після отримання ухвалених висновків щодо проекту від організацій, треба звернутись до тієї установи, яка надала дозвіл на розробку проекту землеустрою. Вона повинна протягом 14 днів з моменту подання погодити рішення про його затвердження.
5 КРОК – ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ
Далі щоб отримати витяг про право власності на земельну ділянку потрібно подати в службу реєстрації згідно з відповідним розташування земельної ділянки документи, які наведені нижче:
- витяг з ДГК про реєстрацію земельної ділянки (оригінал)
- рішення про затвердження проекту землеустрою з відповідної організації (оригінал)
- копія паспорту та довідки про присвоєння інн.