KAVA запрошує Вас до Львова на травневі свята!!! У Львові на Вас чекає безліч фестивалів, святкових заходів та захоплюючих екскурсій, після яких Ви закохаєтесь у місто назавжди.

Програма екскурсії:

2 травня.
1) Приїзд до Львова, поселення.
2) Пішохідна екскурсія історичним центром "Легенди Львова". Під час неї Ви побачите найцікавіші закутки і споруди старого міста та порините в його неповторну історію, в якій сплелись воєдино дивовижні легенди та реальні факти міських хронік... Маршрут включає: проспект Свободи, Оперний театр, пам’ятник Тарасу Шевченку, фонтан Божої матері, найстаріший готель України, Латинську катедру, храм Єзуїтів, Вірменську церкву XIV століття, ресторан-музей винахідників гасової лампи, храм домініканців, ансамбль Успенської церкви, королівський та міський арсенали, єврейський квартал з оригінальними рестораціями, кафе "Дім Легенд", Бернардинський монастир-цитадель, кафе, назване в честь родоначальника мазохізму, майстерню шоколаду, "копальню" кави, Площу Ринок, Ратушу, найдавнішу в Україні аптеку-музей, одну з найдавніших пошт, італійський дворик, та багато іншого...
3) Екскурсія Королівськими палатами.
4) Майстер-клас по приготуванню кави!!! Зваріть каву за давнім рецептом власними руками і смакуйте її в одній з найзатишніших кав’ярень міста!
4) Підйом на Високий Замок. Огляд Львова з висоти пташиного польоту.
5) І насамкінець нашої виснажливої прогулянки відчуємо справжній дух повстанців у концептуальній ресторації "Криївка"!!!

3 травня

На Вас чекає захоплююча подорож "Золотою Підковою" Львівщини:
1) с. Гавареччина (славнозвісний край Чорної кераміки), де ви маєте можливість своїми руками виліпити витвір мистецтва з глини (з допомогою майстра),який після випічки отримаєте в подарунок, а також придбати щось на згадку;
2) Музей Криївку біля с. Гавареччини де ви маєте можливість ознайоматися з умови в яких жили діди і прадіди коли відстоювали Україну, як державу!
3) Золочівський замок - збудований в ХVІІ ст. на кошти Якуба Собєськогою. Замок в першу чергу фортеця, хоча і має палац, також в ньому розміщений Китайський палац - один з трьох на всю Європу!!!
4) Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями. В ансамбль, крім замку, входять заїжджий двір, костел, парк, який є державною пам’яткою!
5) Олеський замок - один найвідломіших замків Львівщини, відроджений з цілковитої руїни, має багату історію, так як завжди розміщувався на кордоні між великими
країнами!!!
6) В кінці запустимо небесні ліхтарики в центрі міста Лева.

4 травня

Снiданок (шведський стiл)
1) Екскурсія в музей львівської пивоварні - перший в Україні, в якому ви не тільки почуєте історію, а й відчуєте її на смак, продегустувавши два відбірні сорти пива!
2) Виселення.
3) Вільний час, поїзд додому!

Проживання в комфортабельному хостелі в центрі міста!

Щоб відчути це задоволення потрібно зробити внесок:
- 695 грн до 15.04.14 р.
- 795 грн з 15. 04.14 р.

В ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-вхід на всі екскурсіїї трьох днів, екскурсовод;
-гід(ваша велика няня);
-проживання;
-харчування(снiданок);

НЕ ВХОДИТЬ:

-харчування(обiд, вечеря)
-дорога до Львова.

Детально: (067)636-92-10; (063)244-62-36.