Шановні мешканці та гості міста Кам'янське!

Запрошуємо Вас до Палацу Культури "Хімік", де відбудеться єдина в Україні ліцензійна шоу-вистава "ВЕСЕЛА РОДИНА СВИНКИ ПЕППИ" за мотивами анімаційного серіалу "СВИНКА ПЕППА" від творців мультфільму!

З яскравими і веселими випусками мультсеріалу «СВИНКА ПЕППА» починають свій день багато малюків. Що, і вам це знайомо? Тоді обов'язково приходьте разом або приводьте свою малечу на гостини до Пеппи та її родини. Проведення нашого дитячого шоу від "Першого Театру Мильних Бульбашок" (м. Одеса) ліцензовано британською компанією "Entertainment ONE UK", яка є творцем мультсеріалу "PEPPA PIG", а озвучують нашу виставу ті ж самі актори, голосами яких говорять персонажі української версії мультфільму!

Британський мультсеріал про добру, милу та чуйну Свинку Пеппу обожнюють діти більш ніж 180 країн світу, але тільки українським дітлахам пощастило найбільше-їх чекає справжня зустріч зі своїм мультяшним кумиром! Їм можна не лише спостерігати за феєричним, театральним дійством на сцені, але й побавитися зі своєю улюбленою героїнею. До компанії бешкетників обов’язково приєднаються інші знайомі персонажі: Мама Свинка і Тато Свин, молодший братик Пеппи - Джордж та її друзі - Овечка Сьюзі, Кролиця Ребекка та інші. Вони під час виступу співатимуть, танцюватимуть та знайдуть час, аби весело погратися з малюками, які прийшли на свято! У захоплюючому, сюжетному спектаклі беруть участь велетенські ляльки, а також професійні актори. Але найважливішими учасниками, без яких неможливо ні одне інтерактивне шоу, стануть маленькі глядачі. Разом з життєрадісною Свинкою дітлахи побувають в цьому будиночку, де проживають Пеппа, її молодший братик Джордж, Мама Свинка і Тато Свин.

Шоу-вистава «ВЕСЕЛА РОДИНА СВИНКИ ПЕППИ» допоможе дітлахам дізнатися, як важливо любити і цінувати своїх рідних, допомагати один одному, поважати старших. І в ігровій формі всі ці премудрості будуть малюкам більш доступні й зрозумілі. Надсучасні технології, 3D-прінт, унікальні декорації, фантастичні спецефекти, непередбачуваний динамічний сюжет, неперевершені музичні ігри, суперінтерактив, шоу мильних бульбашок 3D - все це й багато інших цікавинок ми пропонуємо нашим глядачам! Хлопчики, дівчатка та їхні батьки!

Свинка Пеппа зі своїми численними друзями з нетерпінням чекають Вас на своєму шоу для всієї родини! Тривалість вистави - 60-70 хвилин! Дітлахам до 4-х років включно вхід вільний без надання окремого місця, але з дорослим, у якого має бути квиточок. Дізнатися додаткову інформацію Ви можете за телефонами 097-087-67-70 та 050-883-43-83 (05692) 7-11-62 та 7-14-61 ЧЕКАЄМО ВАС НА НАЙКРАЩІЙ ДИТЯЧІЙ ВИСТАВІ УКРАЇНИ!!!