Для оформлення банківського кредиту потрібен документ, що підтверджує дохід. Якщо немає часу або можливості отримати довідку про доходи, тоді варто оформити онлайн кредит на картку в кредитній компанії. З огляду на кількість мікрофінансових організацій, ми вивчили пропозиції та вибрали найкраще, щоб заощадити ваш час.

Що потрібно для оформлення онлайн кредиту на картку

Однією з головних причин зростання попиту на мікрокредити в мікрофінансових організаціях є мінімальна кількість документів. Наприклад, для отримання грошей онлайн на карточку через сервіс https://zecredit.ua потрібно надати тільки паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків.

Кредитним компаніям досить паспорта та ІПН для проведення скоринг-аналізу, тобто перевірки людини за доступними базами даних. Вони вивчають інформацію з Українського бюро кредитних історій та з відкритих джерел, після чого переконуються надійності та платоспроможності позичальника.

Щоб взяти онлайн кредит на картку в фінансовій установі, крім вищевказаних документів, потрібно відповідати базовим вимогам. До них відносяться вікові обмеження (від 18 до 65 років), наявність активної карти будь-якого банку України, мобільного телефону та електронної пошти.

Де взяти гроші онлайн на карточку без довідок

Коли вперше берете мікрокредит, доводиться займатися пошуком та вивченням фінансових установ. Ми заощадили ваш час, взявши на себе рутинні завдання. МФО ZeCredit ідеально підходить для швидкого розв’язання фінансових питань: від грошей до зарплати на повсякденні витрати до покупки техніки та оплати медичних послуг.

Є кілька причин отримати гроші онлайн на карточку в компанії ZeCredit:

  • Мінімальна відсоткова ставка. Нові клієнти можуть взяти гроші в борг під 0.01% на добу.

  • Оптимальний розмір мікрокредиту. При першому зверненні максимальна сума становить 7 000 гривень, при наступних – 12 000.

  • Продовження строку дії кредитного договору. Компанія дає можливість отримати гроші онлайн на карточку на термін до 30 днів з можливістю продовження, попередньо сплативши нараховані відсотки.

  • Швидкий розгляд запиту. Після відправки заявки на отримання онлайн кредиту на картку потрібно почекати 5-15 хвилин. Відповідь прийде в смс на вказаний номер телефону, а в особистому кабінеті з'явиться повідомлення про необхідність підписати документи.

  • Дострокове повернення грошей. Ви можете здійснити часткову або повну оплату до закінчення терміну кредитування. Оплатити потрібно тільки відсоток, який нарахований за фактичний час користування коштами.

  • Зручні способи повернення грошей. Погасити кредит можна в касі будь-якого українського банку, терміналах мережі ПриватБанк або картою в особистому кабінеті.

Щоб взяти гроші онлайн на карточку, потрібно створити особистий кабінет на сервісі ZeCredit. Далі заповніть анкету позичальника, вказавши інформацію про себе. Потім додайте дані банківської картки, на яку хочете отримати кошти.

Після проходження базових етапів, ви отримаєте зручний інструмент для швидкого розв’язання фінансових питань. Коли вам знадобляться гроші, потрібно буде перейти в особистий кабінет, вказати суму та терміни, надіслати заявку та почекати 5-15 хвилин. Після підтвердження запиту, система переведе запитувану суму вам на карту.