Як вибрати між SSD, SSHD та HDD Storage для кращої продуктивності ноутбука
Дізнайтеся більше про найкращі варіанти зберігання для підвищення продуктивності ноутбука.
Ви намагаєтесь зрозуміти різницю між жорстким диском (HDD), твердотільним накопичувачем (SSD) і твердотільним гібридним накопичувачем (SSHD)? Слід враховувати ряд важливих факторів, тому краще вибрати варіант, який відповідає вашим конкретним потребам.
Нижче ми розбиваємо основні критерії, які допоможуть вам визначити, який привід підходить саме вам.
Формовий фактор
Без будь-яких рухомих деталей, жорсткі диски є найтоншими з усіх доступних варіантів зберігання. Вони особливо гарні для тонких і легких ПК та більш складних, промислових зразків. Для стандартних ноутбуків SSD-диски доступні висотою 7 мм. Жорсткі диски доступні в стандартних конструкціях 7 мм і 15 мм.
Ємність
Жорсткі диски - це робочі коні, коли мова йде про ємність. Розмір накопичувачів жорстких дисків експоненціально більший, ніж твердотілі накопичувачі, і очікується, що поточні ємності для споживчих жорстких дисків - наразі досягають 12 ТБ - продовжать зростати. Твердотільні гібридні накопичувачі також пропонують максимальну кількість ємностей за доступними цінами, тоді як твердотільні накопичувачі доступні лише за меншої потужності. SSD з високою ємністю продовжують дорого коштувати.
Швидкість
SSD-диски забезпечують максимальну продуктивність для завантаження та високу продуктивність читання / запису для обчислень, що вимагає розширених можливостей багатозадачності. SSHD можуть забезпечити майже SSD продуктивність під час завантаження, запуску та завантаження. Жорсткі диски зазвичай забезпечують достатню продуктивність для більшості платформ ПК, доступних сьогодні.
Ціна
SSD з низькою ємністю можуть бути доступними в діапазоні від 250 ГБ до 500 ГБ. Але SSD з високою ємністю коштують дуже дорого, особливо якщо вимірювати вартість на гігабайт. Жорсткі диски забезпечують найнижчу ціну на гігабайт. SSHD-диски забезпечують вартість за гігабайт, яка трохи вище, ніж жорсткі диски.
Термін служби акумулятора
Твердотільні накопичувачі є найбільш енергоефективними. Твердотільні гібридні накопичувачі приходять на близьку секунду для енергоефективності, оскільки вони часто відкручуються частіше, ніж жорсткі диски. Загалом, зберігання даних не вплине на термін служби акумулятора в портативному комп'ютері більш ніж приблизно на 10%. Потужність процесора та РК-екран найбільш відповідальні за злиття акумулятора.
Надійність
Коефіцієнти відмов у SSD, HDD та SSHD мають дуже схожі оцінки. SSHD використовують і флеш, і HDD частини ефективніше, ніж якби вони були окремими, тому вони вважаються надзвичайно надійними.
Довговічність
Твердотільні накопичувачі розглядаються як більш міцні завдяки своїй конструкції. Без рухомих частин вони можуть протистояти більш високим крайнім ударам, падінням і температурі.
Підсумок
Під час оновлення пам’яті для ноутбуків вибір між HDD, SSD та SSHD може здатися важким рішенням. Можливо, найважливішим питанням є: як можна отримати максимальну потужність, яка майже така ж швидка, як твердий стан, але входить у ваш бюджет? Загалом твердотільні гібридні накопичувачі можуть забезпечити найкраще поєднання характеристик продуктивності та бюджетних міркувань для задоволення ваших потреб.
Стаття написана завдяки спеціалістам сайту: www.Zeto.ua