Дп інформаційно-ресурсний центр

Головна мета Закону України «Про доступ до судових рішень» - забезпечити відкритість  у роботі суддів, що мають загальну юрисдикцію. Крім того, Закон забезпечує прогнозованність рішень судів та сприяє рівноправному застосуванню законодавчих вимог. Єдиний реєстр судових рішень ставить перед собою завдання допомагати фахівцям аналізувати судову практику і мати змогу викристовувати її у своїй діяльності. Недержавним громадським організаціям що проводять моніторингові дослідження рішень судів, єдиний реєстр судових рішень створює умови оперативного доступу до бази даних, яка допомагає у відслідковуванні по регіонах, конкретних судах чи конкретних справах у яких застосування судами законодавства має певні відхилення від загального. У відповідності до цього такі організації мають змогу надавати суспільству чи владі відповідну інформацію.

Основним завданням, яке ставить перед собою ДП Інформаційно-ресурсний центр є забезпечення діяльності єдиних реєстрів України. Це державне підприємство несе відповідальність за надійне збереження занесених у реєстри даних від несанкціонованого доступу та можливого знищення чи руйнування. Він здійснює технічні навчання держєреєстраторів та осіб, які виконують адміністрування. Крім того ДП Інформаційно-ресурсний центр виконує роботу по інформаційно-довідковому обслуговуванню реєстрів, випускає спеціальний засіб масової інформації у друкованому вигляді та має ряд інших функцій, що передбачені державними законодавчими актами України.

Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень є комп’ютерною базою даних, автоматизованою системою, яка виконує функції по збиранню, зберіганню, захисту та обліку занесених до неї відомостей по виконавчих діях. Даний реєстр також узагальнює і надає цю інформацію зацікавленим сторонам. Забезпечення ведення та утримання даного реєстру доручено Державній виконавчій службі України. Адміністрування здійснює держпідприємство «Інформаційний центр», що відноситься до Міністерства юстиції України. Він володіє прямим доступом до комп’ютеризованої бази і несе відповідальність за матеріальне, технічне, технологічне забезпечення даного ресурсу, за його створення і впровадження, а також цілісність даних Єдиного реєстру і їх захист.

Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень містить відомості про всі проведені виконавчі дії. Внесення даних до реєстру здійснює держвиконавець чи органом Державної виконавчої служби уповноважена посадова особа.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии