• Главная
  • «Партія «Бджола» - посередник між громадою Кам’янського і органами місцевої влади», - Світлана Колісніченко
08:59, 13 мая 2020 г.
Надежный источник

«Партія «Бджола» - посередник між громадою Кам’янського і органами місцевої влади», - Світлана Колісніченко

«Партія «Бджола» - посередник між громадою Кам’янського і органами місцевої влади», - Світлана Колісніченко

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з командою. Свій коментар з приводу діяльності партії надала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Колісніченко.

«Коли постало питання про членство в політичній партії «Бджола», яку очолює наш мер Андрій Білоусов, у мене не було сумнівів.

Сьогодні міський голова – успішний менеджер, який прагне забезпечити в нашому місті комфортне проживання, безпечне і гідне життя для кожного мешканця.

Він не боїться перетворень, сміливо займається інноваціями, успішно реалізовує важливі для міста проекти, веде роботу з молоддю, залучаючи її до участі в здійсненні молодіжної політики.

Працювати в його команді доводиться нелегко, але ця робота приносить свої результати. За період його керівництва місто ожило, «засвітилося» і все більше наближається до стандартів сучасного міста.

Прагнення Андрія Білоусова захищати інтереси міста на всіх рівнях влади, вирішувати існуючі проблеми разом з однодумцями – привели до ідеї створення партії, яка виступає посередником між громадою Кам’янського і органами місцевої влади.

Члени партії – це однодумці, які хочуть змінити місто на краще, щоб наші городяни могли працювати і відпочивати, створювати сім'ї, ростити дітей і, звичайно ж, будувати плани на майбутнє. Саме реалізація таких цілей і завдань ставиться лідером політичної партії «Бджола».

Нерідко проблемні напрями і питання, які довго не знаходили свого вирішення з різних причин, зараз, за підтримки партійців і небайдужих кам'янчан-прихильників партії, знаходять своє втілення в реальних справах: благоустрій вулиць, затишні зони відпочинку, спортивні майданчики, школи, лікарні, зручний громадський транспорт.

Протягом п'яти років спільної діяльності з Андрієм Леонідовичем вирішено безліч простих і складних міських проблем. Я завжди чітко розуміла, що тільки робота однією командою – це запорука успіху, особливо зараз, у цей непростий час як для країни, так і для міста, і, звичайно ж, для кожного з нас.

Мотив, яким я керувалася, вступаючи до лав політичної партії «Бджола» - працювати в команді позитивних і активних людей, яких вона об'єднує. Тільки разом ми зможемо зробити наше місто кращим і красивішим», - сказала Світлана Колісніченко.

Автобіографічна довідка: Колісніченко Світлана Сергіївна

Дата народження: 07.08.1979 року

Місце народження: м. Дніпродзержинськ.

Освіта: 1986-1996 рр. – навчання в середній загальноосвітній школі №19 м. Дніпродзержинська;

1996-2001 рр. – навчання в Дніпродзержинському державному технічному університеті за спеціальністю «Облік і аудит»;

2010-2013 рр. – навчання в ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» за спеціальністю «Правознавство»;

2017-2019 рр. – навчання в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління

при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління

та адміністрування».

Трудова діяльність:

2002-2003 рр. – бухгалтер; приватне підприємство, м. Дніпродзержинськ;

2013-2015 рр. – заступник генерального директора з загальних питанькомунального виробничого підприємства Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал», м. Дніпродзержинськ;

2015-2019 рр. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Південного району Кам’янської міської ради, м. Кам’янське;

2019-по теперішній час – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Кам’янської міської ради, м. Кам’янське.

Нагороджувалася Подякою міського голови, нагрудним знаком «Відзнака міського голови», нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня, Почесною відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради.

Сімейний стан: заміжня, виховує двох дітей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пчела #колисниченко #каменское
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Марія
13 мая 2020 г., 20:55
сміливо займається інноваціями - Якими??? Які ві бачили іновації в місті?? Ви хоч розумієте що таке іновація? Зробити місто красивішим? З таким як Комсомолець?? то краса???
«Партія «Бджола» - посередник між громадою Кам’янського і органами місцевої влади
14 мая 2020 г., 14:02
НИ ХРЕНА СЕБЕ ТЕТКА ЗАГНУЛА!!!! То есть БЕЗ ПОСРЕДНИКА обращаться к власти никак НЕЛЬЗЯ??! Партия - наш рулевой, блин! Это уже было... Интересно, а какой процент посредник берет?! Хотя, баба красивая, для такой не жалко...
Объявления
live comments feed...