• Главная
  • У Кам’янському відбулася презентація команди «ЗА МАЙБУТНЄ»
Политические новости
12:20, 6 октября 2020 г.

У Кам’янському відбулася презентація команди «ЗА МАЙБУТНЄ»

Политические новости
У Кам’янському відбулася презентація команди «ЗА МАЙБУТНЄ», фото-1

3 жовтня Кам’янський осередок партії «ЗА МАЙБУТНЄ» презентував команду із 40 кандидатів до місцевих рад усіх рівнів. Під час заходу були оголошені програми партійних осередків. У плані дій значна увага приділена відновленню житлово-комунального господарства та ремонту місцевих об’єктів.

Відкрив засідання кандидат на посаду міського голови Кам’янського, радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Дубінін.

«Три основні кити, на яких буде зосереджена моя діяльність перші 3 роки правління, – це екологія, розробка цифрової платформи «Кам’янське без корупції» і житлово-комунальне господарство», – повідомив кандидат.

Всупереч перешкодам щодо реєстрації місцевих кандидатів, команді все ж вдалося досягти рішення суду щодо участі у виборах політсили у Кам’янському.

Про це повідомив голова обласного штабу «ЗА МАЙБУТНЄ», керівник юридичного департаменту підприємства «ДНІПРОАЗОТ-АГРОХІМІЯ» Андрій Сербін.

«Наші опоненти використовували брудні політичні технології, невірно трактували закон і не хотіли нас реєструвати. Втім, ми подали позов, виграли суд і тим самим довели, що нашій політичній силі бути! І ми переможемо!» – запевнив партієць.

У команді «ЗА МАЙБУТНЄ» міста Кам’янське – потужне жіноче крило. Кандидатка в депутати до Кам’янської міської ради Марина Кравченко розповіла про проєкт центру допомоги жінкам, які опинились у непростій життєвій ситуації.

«Я знаю жінок, які потерпають від насилля в родині й не мають можливості це зупинити, тому що їм нікуди піти. У Кам’янському, на жаль, немає такого центру допомоги. Ми плануємо робити кроки в цьому напрямі і разом із сильною командою однодумців нам це вдасться», – відзначила партійка.

У Кам’янському відбулася презентація команди «ЗА МАЙБУТНЄ», фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...