• Главная
  • Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» ініціювала Всеукраїнську акцію «Сади майбутнього»
Политические новости
09:55, 11 октября 2020 г.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» ініціювала Всеукраїнську акцію «Сади майбутнього»

Политические новости
Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» ініціювала Всеукраїнську акцію «Сади майбутнього», фото-1

10 жовтня на Дніпропетровщині відбувся перший захід в рамках акції з озеленення країни «Сади майбутнього». Команда політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» розпочала всеукраїнський проєкт у смт Петриківка.

Представниками політичної сили було висаджено близько 55 дерев, з них 26 —хвойних. Ціль проєкту – перетворити звалища та пустирі на естетичні сади, і, як наслідок, покращити екологічну ситуацію в країні.

 «Наша Петриківська громада має дуже різноманітну і різнобарвну територію. Тут наявні і широкополі лани, і наш прекрасний і відомий на весь світ петриківський розпис. Саме тому ми хочемо, щоб наша громада з кожним роком ставала все зеленішою та привабливішою для туристів», — прокоментував Владислав Волков, перший номер у списку кандидатів до Петриківської селищної ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ». 

Команда політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» прагне розвивати екологічну культуру та відповідальність серез громадян країни. На власному прикладі партійці закликають показати всьому світу нашу згуртованість та любов до природи. 

Наступна висадка дерев відбудеться за тиждень – 17-18 жовтня. 

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» запрошує всіх бажаючих долучитися до озеленення нашого краю!
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...