• Головна
  • Чим відрізняється мислення багатіїв
Новини компаній
14:00, 9 вересня 2021 р.

Чим відрізняється мислення багатіїв

Новини компаній

У кожного є знайомі, які працюють 24/7, але на силу зводять кінці з кінцями. Хтось назве це несправедливістю, однак тут справа у дещо іншому. Ми вирішили порівняти тип мислення багатіїв та бідних людей. Ось, що з цього вийшло.

Чим відрізняється мислення багатіїв, фото-1

У дитинстві американський мільйонер Роберт Кійосакі мав 2 батька.

Перший все життя був найманим працівником та радів державним пільгам. Чоловік вчив сина жити згідно формули:

школа → університет → робота → пенсія

Другий тато був однією з найбагатших людей на Гаваях. Хоча навіть не закінчив середньої школи. Він розповідав хлопцеві основи фінансової грамотності та вчив мислити як інвестор.

Обидва батька багато трудились та добре заробляли. Щоправда, бідний тато працював за гроші, яких йому завжди бракувало. А багатий — робив так, щоб гроші працювали на нього.

Як думаєте, виховання якого з батьків допомогло Кійосакі заробити 80 мільйонів доларів?

Різниця між багатими та бідними

Підхід до труднощів

Як зазначають фінансові експерти з https://loando.ua/, бідні люди завжди шукають винуватця всіх бід.

Вони звинувачують державу, кризу, погоду, будь-що. Їхня ціль — перекласти відповідальність на когось. Натомість багаті обирають діяти. Такі люди розуміють, що майбутній успіх залежить лише від них, тому у всьому шукають перспективу.

Зона комфорту

Бідні намагаються за всяку ціну зберегти свою зону комфорту. В народі це називають “стабільністю”. Вони уникають усього, що викликає дисбаланс: зміна роботи, відкриття власної справи, нові знайомства і т.д. Як результат:

  • втрачені можливості;
  • заповільнений розвиток по кар'єрній стежці;
  • нереалізовані плани.

Багаті люди готові ризикувати. Вони оточують себе розумнішими за них людьми, які допоможуть реалізувати ідею. Усвідомлюють всі ризики та не бояться зробити перший крок. І справа геть не в грошах. Не кожний бізнес вимагає багатомільйонних вкладень. Іноді достатньо сміливості.

Впевненість

Бідним завжди бракує впевненості, тому замість ствердних форм вони використовують припущення.

Наприклад, ви проходите співбесіду й роботодавець запитує вас, яку суму в місяць ви б хотіли заробляти. Якщо ви мислите як бідна людина, ви відповісте щось в стилі “ну приблизно 20 тисяч”, або ще гірше — назвете меншу суму.

Люди приречені на успіх знають чого вони хочуть та не бояться назвати свою ціну. Інше, це просто марна трата часу, а час — гроші.

Ставлення до часу

Бідні думають, що чим більше працюєш, тим більше матимеш. А відповідно всі свої діри в фінансах закривають додатковими робочими годинами. Багаті ж цінують свій час та розуміють, що 24-годинна праця лише вичерпає їхні ресурси. Тому вони концентруються на найважливіших речах та не витрачають часу на речі, які не приносять бажаного прибутку.

Сприйняття критики

Бідні дивляться на світ крізь призму образи. Для них немає нічого гіршого, ніж критика роботи. А замість слухати експертів, вони прислухаються до знайомих, сусідів та всіх, хто підтвердить їхню думку.

Натомість багаті люди спокійно приймають критику та не бояться визнавати своїх помилок. Важливий нюанс — вони консультуються лише з компетентними у своїй справі людьми. Адже ми ж не ходимо до кравця лікувати зуби.

Вміння дивитись далі свого носа

Бідні живуть одним днем та чітко дотримуються встановлених принципів. Навіть тих, що шкодять їхньому рівню життя. Багаті — прораховують на кілька кроків вперед й розглядають усі можливі варіанти.

Якщо їхньому становищу допоможе кредит, вони виберуть найвигіднішого кредитора та оформлять позику. Таким чином вони швидше дійдуть до своєї цілі, яка принесе їм ще більше грошей, або просто вирівняють рахунок. А це вже краще, ніж сидіти в мінусах та не мати за що купити їжу.

Який тип мислення обираєте ви?

Щоб думати як багатій, не потрібно мати мільйонів доларів на рахунку. Достатньо глянути на світ під іншим кутом. А саме:

  • Взяти повну відповідальність за своє життя.
  • Покинути зону комфорту.
  • Оточувати себе ще мудрішими людьми.
  • Слухати лише експертні поради.
  • Визначити ціну собі та своєму часу.
  • Дивитись на життя в довгостроковій перспективі.

Лише так ви зможете змінити своє життя та завжди бути попереду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...