23:40, 7 марта 2015 г.

Мотоцикли

Мотоцикли - порівняно проста форма транспортних засобів, яка з'явилася давним давно. У мотоциклів немає ніякого даху, тільки два місця для сидіння,  немає простору, щоб поставити багаж, тільки кофри. Виникає питання, чому в такому разі цей транспортний засіб так добре продається, а зростання продажів збільшується з кожним роком?

Які ключові фактори дозволяють цьому транспортному засобу з двома колесами і мотором утримувати провідні позиції на ринку? Давайте розглянемо коротко причини його високої ефективності, орієнтуючись на типи мотоциклів.

Найголовніше, що потрібно відзначити - те, що всі вони розроблені, з урахуванням потреб клієнтів, будь то подорожі на великі відстані або спортивні змагання або звичайна поїздка містом. Пріоритетом при їх виробництві залишаються два важливих чинники - зручність і безпека. 

Вуличні мотоцикли.

Ці мотоцикли розроблені для того, щоб забезпечити плавність поїздки. Вони забезпечують плавність ходу на дорогах з твердим покриттям і на горбистих вулицях. Компанії, що випускаються такі мотоцикли, пропонують класичний дизайн та оздоблення. Вартість таких мотоциклів найнижча.

Крейсерські мотоцикли (Крузери).

Відрізняються великим розміром, масою і відмінною пристосованістю до далеких поїздок. У таких мотоциклах положення для поїздки зроблено таким чином, що у сидячого ступні і руки розміщуються в передній зоні, а сам корпус тіла розміщується вертикально ззаду. Таке положення дозволяє уважно стежити за дорогою. Мають, як правило, високе кермо, хороші гальма і посилену раму. Можлива установка вітрозахисту. Еталон - Harley Davidson.

Спортивні мотоцикли.

Вони дозволяють насолодитися комфортом під час руху по дорозі з твердим покриттям, а також пропонують високу швидкість і потужність. Спортивні мотоцикли мають високоефективний двигун, розміщений на полегшеній рамі. Гальма мають більш високу швидкодію колодок, щоб управляти високою швидкістю по мірі необхідності.

Туристичні мотоцикли або позашляховики.

Хоча всі моделі мотоциклів використовуються для того, щоб зробити поїздку, деякі володіють додатковими перевагами. Цей вид має двигун з великим робочим об'ємом циліндрів для більшої прохідності і спеціальний захисний екран для захисту від несприятливих погодних умов. Ці мотоцикли можуть використовуватися на спортивних змаганнях і при туристичних поїздках.

Стандартні мотоцикли.

Це найбільш поширений вид мотоцикла, розроблений для їзди по асфальтованих дорогах. Продуктивність двигуна робить його максимально зручним для повсякденного користування. Має консервативну зовнішність і конструкцію. Виробляється із звичайною телескопічною вилкою і задньою підвіскою. Посадка мотоцикліста - пряма.

Ось деякі з основних типів мотоциклів, які розглянуті в цій статті. Звичайно, можна довго говорити про різні рівні швидкостей, мобільності, надійності, безпеки, ефективності використання палива, екологічності і т.д. Однак, це предмет уже більш детального аналізу, який притаманний спеціалізованим журналам.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...