Інтернет магазини дитячого одягу витісняють з ринку офлайн магазини

Коли в покупця не було вибору, точніше він був, але дуже примарний. Як правило, наші батьки могли купити дитячий одяг або на ринку біля свого будинку або в центральному універмазі. Пізніше до цього списку додалися невеликі магазинчики з дитячими товарами, які так само були поруч з будинком і пропонували не найкращий вибір одягу, як по асортименту, так і по ціновому діапазону. Але в інтернет магазині https://babystores.com.ua/detki-2-goda-5-let/malchiki-5t дуже великий вибір дитячого одягу.

Все кардинально змінилося з приходом в наше життя комп'ютерних технологій та Інтернету, без якого складно уявити життя сучасної людини. З поширенням Всесвітньої павутини, отримала поштовх до розвитку і онлайн комерція, яка продовжувати рости швидкими темпами, і вже сьогодні багато роблять покупки не в магазинах біля будинку, не на ринках, а в Інтернет магазинах дитячого одягу. І тенденція говорить про те, що в найближчому майбутньому частка онлайн-покупок буде збільшуватися. Важливо розуміти, що поява смартфонів на базі Android або iOS (iPhone, iPad) стало новим імпульсом розвитку електронної комерції. І сьогодні кожен поважаючий себе інтернет магазин має мобільну версію, яка максимально адаптована до смартфонів, що робить процес покупки через мобільний пристрій простим і зручним. Так, зимовий одяг для дітей стала ще доступніше, оскільки немає необхідності замовляти її за півроку, як це роблять торгові мережі.

Всі ці тенденції не могли не позначитися на роботі і бізнесі роздрібних мереж і бутиків. Останнім часом вони стали істотно програвати своїм віртуальним конкурентам, таким як https://babystores.com.ua/detki-5-10-let/malchiki-10-let. Та це й зрозуміло, тому що крім зручності та економії часу, онлайн магазині пропонують більш низьку ціну і більш привабливу програму лояльності. Що стосується зручності, то тут варто відзначити, що у покупця немає необхідності виходити з дому і ходити по магазинах у пошуках потрібної речі, всі магазини у нього під рукою і їх можна «обійти» за кілька хвилин, порівняти ціни, почитати відгуки, послухати думку друзів або експертів, переглянути відеоогляди і багато іншого.

Що стосується низьких цін, то це, насамперед, досягається за рахунок більш низьких накладних витрат, адже магазинам не потрібно платити за оренду приміщень, прибирання торгового залу, за охорону, вивезення сміття та інше. Крім того із-за сильної конкуренції інтернет-магазини не дозволяють собі завищувати ціни, і змушені тримати постійний контакт зі своїми покупцями, з-за чого і працюють привабливі програми лояльності, тому що залучити нового покупця для Інтернет магазинів дитячого одягу набагато складніше, ніж його утримати. Так, наприклад, Інтернет магазин одягу для новонароджених може запропонувати великі знижки клієнтам, які роблять покупки кожен квартал. Таким чином, молоді батьки купують одяг у міру зростання дитини, а магазин має постійний і прогнозований дохід.

Сьогодні багато роздрібні мережі відкривають власні Онлайн каталоги, як наприклад https://babystores.com.ua/detki-5-10-let/devochki-10-let, намагаючись надолужити згаяний час і зайняти свою частку на ринку електронної комерції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии