Головна функція вхідних дверей в квартиру — забезпечувати безпеку вашого майна. Тому основні критерії при виборі вхідних дверей: міцність і пожежобезпечність. Міцність також передбачає стійкість до злому.

В новобудовах, особливо економ класу, будівельники ставлять вхідні металеві двері такого ж бюджетного класу. Для будівельників головне, щоб ці двері відповідали мінімальним вимогам пожежної безпеки. Тоді при здачі будинку буде менше проблем з пожежною інспекцією. Міцність і шумоізоляція таких вхідних дверей, як правило, невисока.

Вхідні двері Альберо в квартиру виробники зазвичай роблять з металу або дерева.

Вхідні дерев'яні двері в квартиру, виготовлені з якісного масиву дерева і з дотриманням технології, по надійності і довговічності не поступаються металевим.

Плюси дерев'яних вхідних дверей: екологічність; зовнішній вигляд.

Але гарні дерев'яні вхідні двері, виготовлені з масиву, коштують досить дорого.

Вхідні металеві двері в квартиру — це оптимальне поєднання ціни та якості. У каталогах сталеві двері є для будь-якого гаманця.

Зовнішня і внутрішня обробка дозволяє «вписати» сталеві двері в будь-який інтер'єр. Декоративні накладки роблять з дерева або МДФ. Петлі з висувною кулею або кульові петлі, що не мають осі. Така конструкція дуже довговічна. Двері на таких петлях не скриплять і практично не зношуються.

 

 

Ребра жорсткості з гнутого профілю надають жорсткість дверної конструкції. Надійні сталеві двері мають 3 і більше вертикальних і горизонтальних ребер жорсткості.

Шумоізоляція вхідних дверей в квартирі досягається за допомогою внутрішнього наповнювача: мінеральної вати, скловати, поліпропілену, спіненого поліуретану. Для захисту від протягів і проникнення запахів у квартиру на двері наклеюють магнітні або гумові ущільнювачі.

По стійкості до злому дверей ділять на класи — від 0 до 5 класу. Не поспішайте шукати для своєї квартири металеві двері 5 класу. Їх ставлять тільки у банківських сховищах. Для квартири достатньо 2 класу. Клас дверей повинен зазначатися у сертифікаті.

В пошуках недорогого металевої вхідних дверей ви можете натрапити на недобросовісних виробників. Особливо будьте уважні, якщо цей виробник — Китай. На ринку дешевих дверей більшість — Китай.

Хороші двері не ставлять сталевий лист товщиною менше 3 мм. В дуже дешевих товщина металу може бути 0,5 мм. Це вже не метал, а фольга. Двері з оцинкованого заліза дійсно не поржавіє, але її можна відкрити навіть звичайним консервним ножем.