Сьогодні мер Кам'янського Андрій Білоусов завітав до переселенців — людей, які через війну змушені були покинути свої домівки й знайшли прихисток у нашому місті.
Разом із головою Кам’янської районної військової адміністрації Олегом Гапічем міський голова зустрівся з внутрішньо переміщеними мешканцями, які зараз проживають у Центрі надання соціальних послуг. Більшість із них — люди поважного віку. У центрі створили комфортні умови, аби вони почувалися у безпеці та мали змогу відчути домашній затишок навіть далеко від рідного дому. За чаєм говорили про важливе: про потреби, про життєві історії, про те, чим ще можемо допомогти.
Наразі в нашій громаді мешкає 32 010 внутрішньо переміщених осіб. Серед них:
- 7 589 людей похилого віку,
- 2 168 людей з інвалідністю,
- 6 638 дітей.
Для тих, хто потребує тимчасового житла, в місті працюють 9 гуртожитків та транзитне містечко. Окрім цього, тривають роботи з капітального ремонту гуртожитку для тимчасового проживання переселенців на проспекті Гімназичному. Він зможе прийняти 250 мешканців. Діє Центр соціальної підтримки ВПО, де тисячі людей вже отримали допомогу та підтримку.