У Кам’янському розшукують 88-річну Віру Некрасу

Поліцейські Кам’янського розшукують безвісти зниклу 88-річну Віру Некрасу. За даними правоохоронців, 3 жовтня близько 15:00 жінка пішла з місця свого проживання на лівобережжі Кам’янського й досі не повернулася. Її місцеперебування залишається невідомим.

  • Прикмети зниклої: зріст близько 165 см, худорлявої статури, карі очі, коротке сиве волосся.
  • Була одягнена: у бузкову куртку середньої довжини з капюшоном, блакитний домашній халат, чорні штани та чорні черевики. О
  • собливі прикмети: має проблеми з пам’яттю.

Поліція закликає всіх, хто бачив жінку або може надати будь-яку інформацію про її місцеперебування, звернутися до відділення поліції № 1 Кам’янського районного управління поліції чи зателефонувати за номерами:

  • 068-973-46-22,
  • 096-586-94-41
  • або на лінію 102.

Правоохоронці просять громадян бути уважними та повідомляти навіть найменші деталі, які можуть допомогти встановити місцезнаходження зниклої.