Ворог уночі атакував Кам'янське ракетами й дронами: пошкоджена інфраструктура

У ніч проти 22 жовтня Дніпропетровська область знову зазнала масованого удару з боку російських військ. Про це повідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

За даними Дніпропетровської обласної військової адміністрації, ворог атакував регіон ракетами та безпілотними літальними апаратами. Сили протиповітряної оборони збили 42 ворожі дрони.

Попри ефективну роботу ППО, є пошкодження інфраструктури у двох громадах області — Слов’янській Синельниківського району та Кам’янському.

На щастя, загиблих і постраждалих немає, повідомив мер міста.

Наразі в області триває повітряна тривога. Зберігайте пильність! Тримаємось, допомагаємо захисникам, разом вистоїмо! — закликав Андрій Білоусов.

Міський голова також побажав жителям Кам’янського тихого дня та мирного неба, подякувавши силам оборони за їхню щоденну працю.

У Дніпропетровській області триває ліквідація наслідків атаки. Влада закликає громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях до її відбою.

За інформацією відділу комунікацій КМР.