Зима, що минула, стала справжнім випробуванням для міської інфраструктури: аномальні опади та температурні «гойдалки» перетворили більшість автошляхів на проблемні зони. Така кризова ситуація зараз характерна для всієї країни.
Сьогодні, 2 березня, під час робочої наради міський голова Андрій Білоусов, його заступники Дмитро Губський та Олександр Чернишов, а також керівники профільних служб обговорили план відновлення доріг.
Як було озвучено на зустрічі, нинішня зима виявилася найскладнішою за останні 15 років. Через постійні цикли замерзання та танення води асфальтне покриття зазнало критичних пошкоджень. У Кам’янському налічується 105 вулиць, якими курсує громадський транспорт, і більшість із них потребують негайного втручання. Оскільки ремонт такого масштабу вимагає значних ресурсів, місто мобілізує всі можливості, ставлячи безпеку руху в пріоритет.
Дорожники вже розпочали роботи там, де це дозволяють технологічні норми. У першу чергу відновлюють магістральні автошляхи з інтенсивним трафіком та маршрути громадського транспорту.