Найкращі з найкращих: у Кам’янському нагородили переможців конкурсу "VIVA! Найрозумніші"

У Кам’янському відзначили обдаровану молодь міста - у театрі імені Лесі Українки відбулася церемонія нагородження переможців інтелектуальних змагань "VIVA! Найрозумніші!". Церемонія традиційно пройшла в атмосфері гордості та щирого захоплення досягненнями школярів.

Освітня галузь Кам’янського демонструє впевнений розвиток: попри всі виклики, місто не лише утримує позиції, а й помітно покращує результати попередніх років. Під час заходу на головній сцені відзначили 161 переможця. Разом із юними науковцями нагородили педагогів та заклади освіти, які стали основою цих досягнень.

Досягнення учнів справді масштабні. У міських етапах олімпіад взяли участь майже тисяча школярів, і кожен третій із них став переможцем. На обласному рівні понад половина учасників із Кам’янського здобули призові місця.

Високі результати стабільно демонструють і вихованці Малої академії наук. Юні науковці підтверджують свій рівень не лише в Україні, а й за її межами. Географія перемог давно вийшла на міжнародний рівень - серед конкурсів, де вони представляють місто, "I-FEST 2026", "GENIUS Olympiad Ukraine", "REGENERON ISEF UKRAINE" та "Inventorua".

Під час церемонії міський голова Кам’янського Андрій Білоусов подякував учням, педагогам і батькам за щоденну працю, яка стоїть за кожним результатом, а також відзначив підтримку партнерів.

Гордість і захоплення - саме ці емоції переповнюють під час нагородження переможців інтелектуальних змагань. Попри всі виклики, ми не лише утримуємо позиції, а й значно перевершуємо результати минулих років. За кожним успіхом стоїть щоденна праця учнів, педагогів і батьків. Дякую всім за цю роботу! Окрема вдячність громадській організації "Бджола" за підтримку молоді та подарунки для переможців.

У Кам’янському живе неймовірна молодь. Їхня обдарованість і жага до знань - найкращий доказ того, що майбутнє нашого міста та країни обов’язково буде успішним, - наголосив очільник громади.