http://bilka.ua/

Багато хто з нас любить не тільки отримувати, але й дарувати. Правильне дарування та отримання подарунків - це ціле мистецтво. Але найголовніше - вибрати щось, що здивує і принесе задоволення виконавцеві церемонії. Торт від кав’ярні-кондитерської «Білка» - це подарунок, який не потребує гарної обгортки. Якщо Ви шукаєте щось незвичайне, оригінальне, гарне і смачне, то обов’язково знайдете за цим посиланням: http://bilka.ua/ .

Солодкий подарунок створить свято. Крім того, він буде служити не тільки як прикраса, але і як чудова закуска. Шматок торту може бути поданий як велике свято для покращення настрою. У такому випадку такий подарунок може бути доповнений різними дрібничками. Наприклад, якщо подарунок призначається для коханої людини, то такий сюрприз добре вписується в романтичний вечір, або як ознака уваги. В останньому випадку краще, якщо подарунок буде доставлений безпосередньо додому.

Кав’ярня-кондитерська «Білка» прагне перетворити ваш день у прекрасну і незабутню пам'ять на все життя. Що буде найкращим сюрпризом для ваших близьких на день народження? Є кілька варіантів: яскравий, блискучий шоколадний торт або квітковий краплинний з фруктами. Так, урочистості без випічки – не повноцінне свято. Замовляйте торт від кондитерів кав’ярні «Білка» та дивуйте іменинника неповторним дизайном солодкого подарунка.

Ви переконаєтесь, що це так, коли після кожного відкушеного шматочка будете чути такі слова: "Це справді казково смачно і дуже гарно".

Кондитери кав’ярні «Білка» створюють шедеври і пропонують широкий асортимент смачних десертів. Всі вироби завжди свіжі та смачні, тому що випікаються щоденно, а для їх створення використовуються тількі корисні і безпечні інгредієнти, об'єднуючи звичайні методики зі здоровою дозою фантазії талановитими кондитерськими шеф-кухарями.

Торт на замовлення від кав’ярні-кондитирської «Білка» - це фантастичний подарунок до дня народження!

Окрім тортів на замовлення кав’ярня «Білка» пропонує різноманітні кенді-бари, це:

·

весільні;

·

дитячі;

·

тематичні.

Наприклад, до дитячого кенді-бару входить, звісно, торт, а також:

·

макаронс;

·

панна-кота;

·

заварні тістечка;

·

міні панкейки;

·

чізкейк;

·

десерт манго-шоколад;

·

пісочні міні-вежі з шоколадом;

·

мигдалевий мус;

·

тірамісу;

·

малиновий та лимонний десерти;

·

зефір;

·

горішки;

·

кокосова меренга;

·

маршмелоу;

·

безе.