Система поливу від компанії HUNTER - це комплекс обладнання, який функціонує без втручання людини - в автоматичному режимі. Це дозволить користувачам піклуватися про зелені насадження без клопоту і необхідності підключати додаткове обладнання. Щоб налаштувати прилади, достатньо один раз, користуючись інструкцією, задати параметри роботи. Запропонована компанією «Еліт-Едельвейс» автоматичні системи поливу HUNTER здатна не тільки економити сили і час користувачів, а й значно скорочувати витрати води.

Особливості конструкції

Вся мережа комунікацій прокладається не по верху, а під землею. Це означає, що механізми не будуть видні, не стануть псувати зовнішній вигляд саду або газону, але стануть виконувати покладені на них завдання безперебійної. Трубопровід, який буде подавати воду, можна розташувати на глибині 40 см. Розбризкувач або дождеватель побачити можна після включення.

Запропоноване обладнання вигідно відрізняється від аналогів не тільки відмінною якістю і надійністю. Продукція демонструє високий рівень економії води, оскільки оснащується контролером. Він збирає інформацію про погодні умови, після чого буде включена або заблокована система. Вона не буде функціонувати під час дощу, або низької температури повітря. Робота відновитися, якщо будуть забезпечені відповідні температурні і показники вологості повітря.

Секрет популярності автополива Hunter

Популярність і затребуваність продукції для автополиву від знаменитої компанії пояснюється її відмінними якісними і експлуатаційними характеристиками. Серед вигідних відмінних рис:

  • Довговічність і практичність - прослужить без необхідності проводити ремонт або заміну пристроїв. Для виробництва продукції використовуються тільки високоякісні матеріали.
  • Надійність - техніка працює безперебійно, для її функціонування досить налаштувати контролер, користуючись рекомендаціями інструкції.
  • Абсолютна безпека - техніка та трубопровід може бути поміщена прямо в землю, оскільки для виробництва не використовуються отруйні або токсичні речовини.
  • Легкий монтаж і обслуговування - цим можуть зайнятися фахівці, які виконують роботу оперативно і якість. Установка проводитися може і покупцями, яким на допомогу запропонована зрозуміла інструкція.

Американська компанія постійно розробляє і пропонує клієнтам інноваційне обладнання за доступними цінами.