Аналізатор для імунологічних досліджень - апарат, який активно використовується в медичній практиці для проведення різних лабораторних досліджень. Це пристрій, який дозволяє максимально точно визначити рівень захисних функцій організму, виявити проблему, що дасть можливість поставити діагноз і призначити коректну терапію.

Функція і призначення

Імунологічній аналізатор дозволяє виявити наявність паразитів, інфекцій в організмі, аутоімунні і гормональні порушення, визначити алергічні, тканинні, пухлинні антитіла. Використовується пристрій і для визначення наявності факту настання вагітності на ранніх стадіях розвитку плоду.

Проводиться можуть тести на наявність / відсутність анемії, наркотичних речовин, захворювань кісток, печінки, аналіз на токсикологічні параметри, електроліти, фертильність. За допомогою пристосування можна проводити дослідження загального стану організму, оцінювати систему харчування та ін.

Всі види імунологічних аналізаторів

Сучасні апарати можуть бути автоматичними і напівавтоматичними. У першому випадку достатньо просто поставити програму для роботи і запустити процес. Всі інші дії пристрій буде виконувати самостійно, а тому робота з такою технікою максимально проста і комфортна. Напівавтоматичні пристрої також активно використовуються в медичній практиці, але вони припускають великі зусилля з боку обслуговуючого персоналу. Необхідно буде не тільки виставляти програму, а й змішувати при необхідності реактиви, пр.

Технічні особливості сучасної апаратури

Сучасна невелика інтелектуальна лабораторна система включає в себе всі кращі і новаторські технології для отримання максимально точних даних про стан здоров'я і системи харчування, прийняття лікарських препаратів. Прилад дозволяє значно полегшити роботу лаборанта, консолідувати процес обробки зразків. Імунологічний аналізатор дає можливість:

  • Виконувати більше 130 аналізів, використовувати більш 140 реактивів.
  • Працювати максимально швидко - мінімальний час щоденного запуск з автоматичними програмами контролю якості досліджень.
  • Оперативність - можна проводити до 500 тестів кожну годину для типового набору.
  • На одній платформі проводити до 90% типових досліджень.
  • Отримувати максимально точні показники і результати.
  • Задавати налаштування роботи системи.
  • Автоматично звіряти отримані результати.
  • Автоматично повторювати тести з критичними результатами.
  • Двічі перевіряти зразки на обсяги, згустки, якість, цілісність та ін.