Ще близько десяти років тому різні оголошення, включаючи продаж, здачу в оренду або купівлю нерухомості, публікувати намагалися в газетах або розміщувати на дошках оголошень на вулицях. При першому варіанті, щоб подати оголошення безкоштовно в рубрику про нерухомість необхідно було витрачати досить багато часу, для заповнення спеціального бланка, відсилаючи його в певну редакцію поштою і потім чекати, коли опублікують оголошення. Значно швидше, простіше і при цьому безкоштовно, написати можна було кілька копій одного оголошення самому, і розклеїти їх на дошках вуличних оголошень.

Безкоштовні оголошення про нерухомість в даний час розмістити дуже просто. На сьогоднішній день, коли увійшов інтернет майже в кожен будинок, не потрібно більше витрачати декількох днів або навіть тижнів для того, щоб подати оголошення. Варто просто зайти на сайт https://prikup.ua/ua/, який влаштований так само, як і газети, і залишити на них власну пропозицію. Відшукати в інтернеті безкоштовні дошки не представляє велику трудність. Досить лише в пошуковій системі вбити запит для пошуку, наприклад: продати будинок.

В результаті, можна знайти дуже багато варіантів, серед яких вибрати найбільш підходящий і подати безкоштовне оголошення, перейшовши в розділ нерухомості. До переваг безкоштовних інтернет дошок оголошень відносять:

Значна чисельність відвідувачів. Залежно від порталу, будь-яку пропозицію можуть подивитися від кількох десятків до кількох тисяч (а то й мільйонів) відвідувачів;

кожна угода з нерухомістю проводиться без посередників, тому немає необхідності платити зайві гроші;

швидкість і доступність. Оголошення можна подати з різного комп'ютера, при цьому займуть всі ці дії дуже мало часу;

відносно невисока ціна або оголошення взагалі може бути абсолютно безкоштовним. Але навіть якщо ви бажаєте виділити його і оновлювати на першій сторінці сайту, його ціна високою все одно не буде;

зручний пошук — немає необхідності вивчати годинами газети шукаючи потрібний об'єкт. Достатньо лише на сайті ввести потрібні параметри, і після цього фільтр відсіє всі не потрібні пропозиції, показуючи лише ті оголошення, які потрібні вам.

Вибираючи дошку або сайт для того, щоб подати оголошення безкоштовно про продаж або купівлю нерухомості, увагу слід звернути на розташовані на перших сторінках результати пошуковій системі. Безкоштовно можна розмістити оголошення одночасно на різних сайтах: таким чином, Ви істотно збільшити кількість переглядів вашої пропозиції.