Сьогодні, для того щоб завершити затишне оформлення житла, або повноцінно освітити офісні приміщення, частіше всього використовують світлодіодні світильники. З кожним роком попит на них зростає, а виробниче удосконалення робить можливим їх використання майже скрізь.

Ефективність даної LED-продукції вже доведена роками її практичного використання. А безспірнім доказом її є те, що сьогодні багато промислових і виробничих підприємств переходять на світлодіодне освітлення. Крім цього, багато державних і приватних установ (фірми, освіта, медицина, адміністрації) вже перейшли на таке освітлення.

Прекрасним прикладом виробника світлодіодної продукції є компанія Neomax. Її вироби – це поєднання унікальних технічних рішень та високоякісних матеріалів. Виробництво відбувається в Україні, а тому клієнтами даної компанії можуть бути будь-які покупці з України.

По якості та енергозбереженню Led-світильники Neomax суттєво виграють у своїх аналогів. Пояснити це можна тим, що їх виробництво ґрунтується на використанні сировини високої якості. А крім цього виробничі потужності цієї компанії – це надсучасне європейське обладнання. Кожен етап виробництва контролюється спеціалістами. А готові вироби на виході неодмінно тестуються і перевіряються.

Замовити данні прибори можна через інтернет-магазин Neomax, в каталозі якого представлені найрізноманітніші моделі Led-світильників. Для спальні чи дитячої кімнати, для робочого кабінету чи шкільного класу – тут можна придбати світильники як вроздріб, так і оптом.

Дані освітлювані прибори можна замовити з різними показниками потужності, напруги, світлового потоку. В кожного світильника може бути різна форма и різний цоколь. Але при цьому вони ідеально підходять до стандартних патронів.

Головними достоїнствами цієї продукції є те, що вона має дуже довгий експлуатаційний період. Порахуйте самі: якщо лампа, наприклад, буде працювати по 5-6 годин на добу, то її строк служби буде дорівнювати 12-13 рокам. Погодьтеся, це дуже гарний показник. Але для цього треба купувати Лед-світильники тільки у перевіреного виробника, такого, наприклад, як Neomax.

Крім цього, не менш значущим плюсом Led-освітлення є її спроможність суттєво економити електроенергію. В умовах стрімкого росту тарифів за електроенергію для українців це вагома причина купувати саме світлодіодні освітлювальні прибори.

Контакты: http://www.neomax.ua/ ОСВЕТИТЕЛЬНАЯ ПРОДУКЦИЯ NEOMAX [email protected]