Як відомо, грошей багато не буває. Тому кожен власник бізнесу прагне збільшити обсяг одержуваного прибутку від продажів у мережі Інтернет, використовуючи самі різьблені методи. Як показує практика, найефективнішими методами підвищення обсягів продажів є:

  • оптимізація web-ресурсу для підвищення позиції у пошукових системах;

  • розміщення контекстної реклами;

  • популяризація в соціальних мережах;

  • контент-маркетинг.

Використання всіх вищевказаних інструментів у місці забезпечує найбільш високі результати, однак для невеликого підвищення рівня продажів досить навіть одного з них. Розглянемо кожен з них більш детально.

Найефективніші способи збільшення продажів від IST

Оптимізація для пошукових систем

Нерідко головною причиною низького обсягу продажів та малої кількості клієнтів є погана оптимізація сайту, яка не дозволяє пошуковим роботам зрозуміти, яка тематика використовується ресурсом і для кого він повинен відображатися. Це є головною причиною зниження позиції комерційного web-ресурсу серед результатів пошукової видачі. Працівники компанії IST проведуть якісну оптимізацію та підвищать позиції сайту замовника за допомогою таких процедур як:

  • розробка та оптимізація опису сторінок сайту;

  • створення текстів для карток товарів;

  • наповнення текстової складової сайту ключовими словами;

  • створення карти XML;

  • написання мета-тегів.

Цих дій цілком достатньо, щоб забезпечити більш високий трафік і підвищити обсяг продажів. Більш того, варто відзначити, що на відміну від ряду інших інструментів SEO-оптимізація дозволяє зберігати даний ефект протягом тривалого періоду часу.

Розміщення контекстної реклами

На додаток до оптимізації експерти настійно рекомендують створювати контекстну рекламу в пошукових системах для певної продукції або груп товарів. Це дозволяє миттєво помістити сайт на першу сторінку пошукової видачі та отримати клієнта за невелику суму.

Популяризація в соціальних мережах

Через те, що сьогодні соціальні мережі стали невід'ємною частиною життя людини, розміщення реклами в них стало запорукою успішного бізнесу. Зустрічаючи рекламу цікавого продукту, користувачі соціальних мереж дуже часто роблять покупку, особливо якщо товар має невелику вартість і рекламується відомим блогером.

Контент-маркетинг

Популяризувати сайт також можна за рахунок створення цікавого і корисного контенту. Так, опис правил вибору певної групи товарів або розповідь про користь того чи іншого продукту може залучити відвідувачів, збільшити їх час перебування на сайті, що, в свою чергу, підвищить його позиції у пошуковій видачі та збільшить рівень продажів.

Виконання всіх вищевказаних робіт можна замовити на сайті https://istec.com.ua, де досвідчені фахівці з радістю нададуть допомогу в просуванні сайту.