Картинки по запросу Повітряний тепловий насос

Ринок теплових насосів, особливо типу повітря-вода, динамічно зростає. Зовнішнє повітря можна використовувати як для опалення, так і для охолодження будівлі. Навіть при мінусових температурах повітря містить тепло, яке може бути схоплені тепловим насосом для повітря, а потім використано для обігріву вашого будинку і виробництва гарячої води для побутового споживання. Компанія «Теплобак» пропонує вашій увазі водонагрівач ВТП, за допомогою якого можна нагрівати воду и підтримувати потрібну температуру від теплового насоса «Повітря-вода». На сайті: https://www.teplobak.com.ua/ua/articles/teplovoy-nasos-vozdukh-voda/,  можна ознайомитися зі статтею про повітряне тепловому насосі і його переваги.

Що таке тепловий насос повітря - вода?

Теплові насоси типу «повітря-вода» - це пристрої, які перетворюють енергію із зовнішнього повітря в тепло для опалення вашого будинку і приготування гарячої води. Устаткування має естетичний вигляд. Всі з'єднання легко доступні. Теплові насоси відносяться до найбільш ефективних опалювальних приладів - вони характеризуються енергетичним класом A +++, передаючи приблизно 70% енергії з відновлюваних джерел енергії.

У чому особливість пристрою?

Теплові насоси типу «повітря-вода» використовують зовнішнє повітря як джерело тепла, тому створення нижнього джерела у вигляді вертикальних зондів або наземного колектора не потрібно, і вироблення тепла можлива навіть тоді, коли температура зовні будівлі падає до -25C. Повітряні теплові насоси є чудовою альтернативою ґрунтовим насосів, коли ділянка невелика, і немає можливості зробити наземний теплообмінник або в разі, якщо ми хочемо скоротити витрати на опалення будинку, що працюють від інших традиційних джерел тепла, таких як твердопаливні або газові котли. В результаті теплові насоси типу «повітря-вода» знижують експлуатаційні витрати і зменшують викиди в навколишнє середовище.

Компанія «Теплобак» пропонує комплексний підхід на всех стадіях виробничого процесса (проектування, монтаж, експлуатація опалювальних обладнання). Оформити заявку можна на сайті, або зателефонувати за контактними телефонами для отримання більш детальної інформації та оформленні замовлення.