Сьогодні платіжна система Mastercard є чи не найпопулярнішою у світі. Це обумовлено, насамперед, безпечністю та надійністю транзакцій, що гарантуються технологіями та власним досвідом компанії, яка функціонує на ринку більш як 50 років. А також рядом переваг та можливостей, що отримують власники карток Мастеркард.

Що ж виділяє Мастеркард серед конкурентів

Передусім, наявність різних типів карток, які за своїм функціональним призначенням здатні задовольнити потреби найвибагливішого клієнта.

У вас є можливість оформити замовлення на одну з наступних видів карток у банка-емітента:

  • Standard Mastercard

Універсальна картка, що дає змогу оплачувати покупки не лише в закладах торгівлі та сервісу, але й в мережі інтернет.

  • Gold Mastercard

Золота картка належить до преміум-класу та надає її власнику ряд переваг, такі як: послуги консьєржа, знижки на покупки, відпочинок, розваги не тільки на території України, але й за її межами.

  • Platinum Mastercard

Платинум  є карткою еліт-класу, що надає можливість її держателю скористатися винятковими пропозиції в Україні й у світі, а також дозволяє перебувати в бізнес-залі очікування Mastercard Lounge в терміналі «D» аеропорту «Бориспіль», тощо.

  • World Mastercard

Оплата карткою Ворлд в Україні та інших країнах світу порадує її держателів винагородами та подарунками.

  • World Black Edition Mastercard

Крім знижок та спеціальних пропозицій від найкращих партнерів у сфері торгівлі та подорожей, власники Ворлд Блек отримують безкоштовну послугу Fast Line в аеропорту «Бориспіль», а також інші інноваційні привілеї, як, наприклад, цілодобова підтримка та concierge-бот у Telegram.

  • World Elite Mastercard

Особлива картка, що створена задля задоволення найвибагливіших потреб і надання не тільки фінансових послуг найвибагливішим клієнтам.

  • Debit Mastercard

Дебетова картка — використовує ті самі системи, що і стандартна кредитна картка MasterCard, але не використовує кредитну лінію для клієнта, натомість покладаючись на кошти, які має клієнт на своєму банківському рахунку. Також надає можливість знімати кошти без додаткових комісій на території України (якщо інше не передбачене банком) у банкоматах інших банків-партнерів на вибір, а не тільки банка-емітента, що випустив карту.

Безконтакт як особлива форма розрахунку

Іншою вигідною особливістю платіжної системи Мастеркард  є безконтактна технологія оплати. Ця технологія день за днем набирає популярності серед держателів банківських карток, адже це не тільки зручний спосіб розрахунку, але й швидкий та надійний. На сьогодні Мастеркард пропонує декілька безконтактних способів оплати. Сюди належать:

  • безконтактні картки
  • смарт-годинники
  • оплата смартфоном на платформі Android чи iOS

Знайти додаткову інформацію щодо продуктів компанії, а також переваг та можливостей платіжної системи Mastercard, ознайомитися з пропозиціями та акціями, а також, за необхідності, обрати картку, що підходить саме вам, можна на офіційній веб-сторінці платіжної системи.