Іноді вам потрібно буде перевірити, чи надійні ваші ділові партнери, щоб уникнути діяльності зі стягнення боргу. Vkursi.pro розповість вам про способи перевірки компаній, з якими ви будете налагоджувати контакти, і де можна отримати інформацію про них.

Перевірка достовірності підрядника

Як підприємець, ви можете скористатися багатьма заходами, які дозволяють перевірити довіру підрядника. Вони поділяються на ті, які потребують вашої участі лише шляхом перевірки інформації, а також на заходи, що вимагають конкретних витрат. Вибір конкретного методу залежить від вартості договору. Для контрактів з низьким бюджетом достатньо буде лише перевірити загальнодоступну інформацію про обмін боргу. Коли договори досягають значної вартості, виникає необхідність детально перевірити підрядника, що знизить ризик стягнення боргу.

Інтернет може бути вашою основою для пошуку інформації про дану компанію. Просто введіть назву компанії, яка вас цікавить у Google. Багато клієнтів охоче публікують інформацію про компанії, варто перевірити, чи були у клієнта проблеми з відновленням. Перевірте, перш за все компанію на веб-сайтах бірж боргів. Огляд електронної преси може бути іншим методом. У більшості випадків це інформація про великі компанії та корпорації, які знаходяться «на вершині» даного ринку. Щодо менших компаній важко знайти інформацію в пресі, тому ви можете звернутися до інформації про галузь, в якій вони працюють. Дуже багато компаній мають акаунти в соціальних мережах, які будуть відображатися після введення найменування компанії в пошуковій системі, найчастіше це буде facebook або Golden Line. Думки про фан-сторінки дозволять вам отримати уявлення про те, як дана компанія ставиться до клієнта, що про це пишуть клієнти та чи мали вони контакт зі стягненням боргу. Іноді також варто просто зателефонувати в компанію і з’ясувати, чи компанія не вигадана.

Засоби перевірки підрядників

У нашій країні кожна економічна діяльність повинна мати ідентифікаційний номер платника податків і код національного офіційного регістру суб'єктів народного господарства. Знаючи обидва номери, ви можете легко та безкоштовно перевірити фізичну особу, яка веде підприємницьку діяльність та компанії у:

-        Інформаційному порталі центрального статистичного управління;

-        Центральному реєстрі про економічну діяльність - веде список підприємців, які є фізичними особами;

-        Бюро економічної інформації, до якого надається доступ, є ще одним корисним місцем для отримання інформації про підрядника.