В першому матчі 4-го туру Вищої Ліги Білорусі «Німан» прийматиме «Білшину». Господарі поля дещо краще розпочали сезон, чого не скажеш про гостей, тому і в цій грі чекаємо на голи від господарів.

«Німан» розпочав сезон з виїзної поразки, але згодом вдома переміг «Вітебськ» і зіграв внічию з «Шахтарем», зо дозволяє посідати місце в середині таблиці (9-е місце) з 4-а очками.

«Білшина» після повернення в еліту, не надто вдало розпочала сезон. Саме вони є єдиною командою, яка не здобула ще жодного очка – 3 матчі 0 очок. Команда програла «Мінську», «Торпедо» та «Городеї», а різниця голів вже склала -4 (1:5).

«Німан» краще розпочав сезон, також команда гратиме вдома, де здобула свою першу перемогу в сезоні. На своєму полі проти «Білшини» «Німан» також грає добре – за 19 домашніх матчів лише двічі програли вдома, вигравши 10 поєдинків. «Німан» забивав мінімум гол також в 9-и з 10-и останніх очних зустрічей між командами.

Тож такий невдалий старт від гостей, повинен дати «Німану» надію на позитивний результат, а отже пропонуємо поставити на тотал господарів більше 1 з коефіцієнтом 1,56 на Xbet мобільної версії.