Чохли для Apple MacBook сьогодні настільки різноманітні, що іноді легко заплутатися серед усіх пропонованих моделей. Сьогодні ви дізнаєтеся про те, на що варто звернути увагу при покупці та які вибрати чохли на Macbook. Ми представимо важливі особливості кожного випадку на прикладі двох чохлів, доступних за однаковою ціною.

Чохол для Apple - MacBook Pro 13

Багато років тому ноутбуки стали вашим нерозривним супутником у повсякденному житті. Вони використовуються як для роботи, так і для розваг. Ви зберігаєте у них всі найцінніші документи та безліч фотографій. І якщо ви додатково приймаєте рішення щодо пристроїв бренду Apple, це знак того, що ви також керуєтесь бездоганним стилем. Вибір правильного чохла для ноутбука може бути складним - тим більше, що кількість сумок чи чохлів, що є на ринку, дійсно велика. Пора розвіяти будь-які сумніви.

Розміри сумки

Розглядаючи, які чохли MacBook придбати, варто звернути увагу на модель та параметри вашого пристрою - незалежно від того, класичний це Air, Pro 13 "або Pro 15". На цьому етапі ви також повинні звернути увагу на рік виробництва пристрою. Наприклад, старші моделі розміром 13 і 15 дюймів (випускалися між 2013 і 2015 роками) відрізняються від своїх попередників, які з’явилися на ринку в 2019 році, а також набагато новіших ноутбуків.

Адекватний захист

Чохли для ноутбуків повинні в першу чергу захищати пристрій від пошкодження. Класичні моделі захистять його від пошкоджень, але слід визнати, що вони нічим особливим не виділяються. Для тих, хто любить аксесуари з унікальним характером, було створено щось особливе. Виняткової краси чохли для ноутбука GEMINI дуже тонкі і в той же час надзвичайно стійкі до пошкоджень. Виготовлені чохли для MacBook Air та Pro (13 "і 15") також не ламаються і прилягають до ноутбука як друга обшивка.

Зайва вага? Ні в якому разі

Як правило, звичайні сумки для ноутбуків виявляються досить важкими - футляри GEMINI MacBook в цьому плані абсолютно різні. Вони чудово захищають пристрій, і в той же час не важать занадто багато. Надягнувши футляр, ви не відчуєте зміни ваги обладнання. Обкладинки важать лише 80 грам, хоч і зроблені із справжнього каменю! Це особливо важливо для людей, які часто їздять із пристроєм. Коли ви носите свій ноутбук у сумці, ви навіть не відчуєте, що на ньому є зайва вага кам’яного футляра. Якісна обкладинка поглинає будь-які падіння та вібрації під час транспортування, а також забезпечує додатковий захист корпусу MacBook.