Як правило, ви не звертаєте особливої ​​уваги на обігрів та охолодження кондиціонера в вашому автомобілі, поки він не перестає працювати. Така система забезпечує тепло салону взимку та прохолоду влітку. Якісне обслуговування та своєчасна заправка автокондиціонера є запорукою комфортного пересування незалежно від пори року.

Хоча здається, що заправка автокондиціонерів та взагалі вся система впливає лише на комфорт подорожі водія та пасажирів, але виявляється, що вони також тісно пов’язані із системою розморожування лобового скла та видалення пари. У разі несправності, їзда з обмеженою видимістю значно збільшує небезпеку в дорожньому русі.

Причини несправності кондиціонеру

Втрата холодоагенту - якщо охолоджене повітря тривалий час не виходить із припливного повітря, можливо, необхідна заправка автокондиціонера ціна. Проблеми з холодоагентом є основною причиною неефективного кондиціонування. В системі кондиціонування повітря час від часу потрібна дозаправка автокондиціонера, оскільки кількість холодоагенту щороку зменшується приблизно на 15%.

Пошкоджений компресор - компресор виконує дуже важку роботу і нагрівається через високий тиск, який він повинен генерувати. Завдяки цій важкій роботі його пошкодження не рідкість. Гучні стуки або скрипи в поєднанні з відсутністю охолодження найчастіше свідчать про проблеми з компресором. Компресор слід відремонтувати якомога швидше, щоб запобігти подальшим пошкодженням системи, та уникнути ремонту автокондиціонера.

Помилка вентилятора конденсатора - вентилятор конденсатора охолоджує гарячий конденсатор. Якщо він вийде з ладу, система не зможе охолодити повітря. Погане охолодження салону може бути спричинене пошкодженим вентилятором.

Несправний конденсатор - якщо система кондиціонування перестане працювати, це також може бути виною конденсатора. Як правило, є дві причини відмови конденсатора. Перша - це витік, який може відбуватися в багатьох каналах конденсатора. Витік може бути звичайним результатом зносу. Друга причина, через яку конденсатор не працює, полягає в тому, що конденсатор засмічений. Металеві стружки, найчастіше від зношеного компресора, потрапляють до конденсатора, засмічуючи його. Якщо це так, замініть конденсатор новим.

Негерметичні шланги - система кондиціонування також спирається на багато шлангів, витік яких може призвести до недостатнього охолодження в салоні, тому заправка автокондиціонера Київ ціна вирішить проблему.