Мода і стиль не стоять на місці. Кожного сезону в гардеробі жінки додаються стильні новинки. Це стосується і гарних жіночих чобіт. Але як правильно вибрати вашу ідеальну пару, в якій вам буде зручно, комфортно, й ви не будете розчаровані?

Слідуйте деяким рекомендаціям, щоб купити те взуття, в якому ви почуватимете себе впевнено та красиво.

1. Зовнішній вигляд

Це те, на що ви звертаєте увагу в першу чергу. Щоб не потрапити в халепу, віддавайте перевагу перевіреним брендам з хорошою репутацією. Чоботи від надійного виробника гарантовано будуть довго вас радувати. Оглядаючи виріб, критично оцінюйте не тільки тренд і стиль, але і якість.

2. Якість всередині і зовні

Чи не найважливішим критерієм є якість жіночих чобіт. Звертайте увагу на такі моменти: акуратний зовнішній вигляд виробу, відсутність різкого синтетичного запаху, надійне кріплення деталей, наявність ярлика з інформацією про розмір, догляд і виробника. Супінатор в чоботах захистить голеностопи від передчасної втоми. Важливо, щоб анатомічна устілка у виробі була знімною - вам буде простіше підтримувати гігієну. Шви і стики на виробі мають бути рівними.

3. Матеріал

Жіночі чоботи можуть бути виконані як з натуральної шкіри, так і з замінників шкіри чи спеціальних синтетичних матеріалів, які за вартістю не поступаються шкіряним. Але найбільш підходящим матеріалом для якісних чобіт вважається шкіра. Вона міцна, забезпечує циркуляцію повітря, що дозволить вашим ніжкам “дихати”. При купівлі шкіряного взуття враховуйте, що воно потребує ретельного догляду. Щоб не нарватися на дешеву підробку, яка може нанести шкоди вашому здоров'ю, купуйте товар у перевірених продавців, наприклад, в мультибрендовому інтернет-магазині взуття та аксесуарів Welfare.

4. Підошва

Підошва повинна відрізнятися міцністю. Добре, якщо вона виготовлена з еластичного еластопору. Каблук має бути стійким.

5. Зручність

Ноги повинні відчувати себе «як вдома». Найкращі чоботи – це як ваше друге «Я». Вони повинні зливатися зі стопою, роблячи ваші рухи легкими і зручними.

Звичайно ж при виборі взуття, ви маєте зважати й на те, що під час його носіння погодні умови змінюються, тротуарні доріжки не завжди чистять від снігу чи льоду. Тому гарні жіночі чоботи мають також відповідати декільком критеріям:

  • бути міцними;
  • неслизькими;
  • водонепроникними;
  • теплими, якщо це зимові чоботи.

Придбати не лише якісні, а й брендові жіночі чоботи в Україні можна в інтернет-магазині взуття та аксесуарів Welfare. Різноманітність жіночого, чоловічого якісного взуття, сумок та модних шарфів, ременів, парасоль просто збиває з ніг. Оберіть вашу ідеальну пару або те що вам до душі!