Той, хто хоч раз мав можливість виготовити хоч невелику кількість бетонної суміші лопатою, знає, наскільки складним та виснажливим є завдання. Така робота не набагато простіша при використанні бетономішалки. Ситуація різко ускладнюється, коли потрібно підготувати велику кількість бетону, який потім потрібно залити в попередньо підготовлену опалубку.

Сучасні методи виробництва, доставки та застосування бетону

Сучасне будівництво давно відмовилося від ручної обробки бетону. Різні типи бетонних сумішей виробляються на професійних бетонних заводах і доставляються відразу після підготовки на будівельний майданчик завдяки автобетононасосам, запропонованим на сайті https://betononasos.com.ua/arenda-avtobetononasosov. Матеріал у вигляді рідкої бетонної маси, напіврідкої та пластичної, транспортується із застосуванням вантажних змішувачів. Ці транспортні засоби знаходять потребу при будівництві доріг, автомагістралей, віадуків, при зведенні житлових та виробничих будівель, а також спортивних та гідротехнічних споруд. Жодна велика будівельна площадка не може обійтися без цього обладнання.

Автомобільні бетономішалки мають ємкість, яка під час заповнення та транспортування по відношенню до горизонталі має положення схилу з випускним отвором, спрямованим до задньої частини автомобіля. Груша обертається під час транспортування, завдяки чому бетон постійно перемішується. Після того, як груша піднята і вихід її спрямований вниз, бетон можна заливати безпосередньо у відведених місцях. Таке застосування бетонної суміші, як зазначають спеціалісти, можливе лише в місцях, які знаходяться нижче виходу груші. Бетон можна подавати на вищі рівні зведеного об’єкта лише за допомогою спеціалізованих насосів.

Експлуатація бетононасосів та їх взаємодія з автобетонозмішувачем

Сучасні бетононасоси - це автономні колісні транспортні засоби, рідше гусеничні, а іноді вони є стаціонарними пристроями, що транспортуються іншим транспортним засобом, якщо це необхідно. Стаціонарні переносні насоси - це порівняно невеликі пристрої, вони мають невеликий зарядний бункер, в який вводять рідкий бетон. Вони часто мають власні колеса, тому їх можна буксирувати, як причіп.

Бетононасоси та змішувачі особливо корисні, коли:

  • груша з бетоном не повинна під’їжджати до місця заливки,
  • бетонна стяжка висока,
  • необхідно пришвидшити роботи або заливати бетон меншими партіями,
  • робота займає багато часу та вимагає постійного перемішування бетону в груші.