Обтягуючі і завужені спортивні лосини - цікава і досить універсальна деталь в гардеробі жінки будь-якого віку, статури. Спочатку лосини вважалися різновидом чоловічих брюк зі шкіри лося, але поступово тренди в цьому напрямку змінювалися і лосини стали активно використовувати в своєму побуті жінки.

Як вибрати розмір лосин?

Ще до моменту покупки лосин необхідно правильно визначитися з розміром одягу. Незалежно від цілей покупки - спортивні тренування, повсякденні прогулянки або домашнє носіння - жінці варто точно дізнатися власні параметри. Виробники пропонують кілька розмірних варіантів лосин:

  • Безрозмірні моделі - універсальні еластичні варіанти, які розтягуються до потрібного розміру;
  • Варіанти з градацією розмірів - колекції з чітким поділом лосин на розміри за міжнародними стандартами.

Щоб правильно визначитися з розміром лосин, необхідно попередньо виміряти власні параметри фігури по основних зон - розмір грудей, талії і стегон в положенні стоячи. Далі необхідно знайти власні параметри в міжнародній розмірній сітці і вибрати відповідний розмір лосин.

До процесу з'ясування розміру для лосин необхідно підійти з додатковим увагою, так як для лосин існують власні розмірні сітки. Варто скористатися таблицями для чоловічих і жіночих моделей найбільш популярних виробників спортивного одягу. Будь-які лосини з синтетичної тканини добре розтягуються, тому при використанні щільних моделей варто вибирати варіанти з меншим розміром.

Як правильно поєднувати лосини?

Разом з повсюдним використанням і колосальною популярністю, лосини отримали на свою адресу чимало критики. Стилісти цілком вдало стверджують, що вони надмірно підкреслюють недоліки фігури і підходять не для кожної статури.

Помірна повнота не стає приводом відмовитися від використання лосин, хоча власницям дуже повних ніг не варто носити лосини. Жінкам з нестандартною фігурою бажано звернути увагу на наступні варіанти:

  • Темні кольори;
  • Вертикальні смуги;
  • Асиметричні візерунки і кольори.

Основною перевагою лосин є їх стильова універсальність, так як з таким одягом відмінно комбінуються спортивні, елегантні та повсякденні варіанти нарядів. Ідеальне взуття для лосин - спортивні кросівки, кеди і сліпони. Разом з лосинами добре комбінуються подовжені туніки, сорочки та футболки, які завжди маскують недоліки.

Дівчата і жінки звикли носити лосини всюди, так як бавовняні варіанти з незначним додаванням синтетичної нитки дозволяють шкірі дихати, обтягують ніжки і не створюють дискомфорту в момент використання.