Промислові будівлі - особливий вид будівництва, що вимагає ретельного опрацювання. Має значення відповідність технічним вимогам: стійкість до навантажень, температури, можливості підключення необхідних комунікацій. У цьому випадку використання сендвіч-панелі стає оптимальним вибором.

Конструктивно нескладний, але високоефективний матеріал дозволяє побудувати об'єкт, повністю відповідний будь-яким запитам. Це може бути як великогабаритний ангар з сендвіч-панелей для зберігання техніки, так і повноцінне промислово-виробнича будівля для виготовлення будь-якої продукції.

Особливість сендвіч-панелей

Панелі типу сендвіч використовуються у всьому світі. Їх популярність обумовлена ​​простотою монтажу, високою швидкістю будівництва, дешевизною будівельного процесу. Приміщення з сендвіч-панелей можуть оснащуватися будь-яким типом комунікації: електроенергією, опаленням, водопостачанням і водовідведенням. Вони стійкі до температури, тому дозволяють використовувати для виробництва продукції при високому або низькому температурному режимі.

Ще одна особливість матеріалу - його герметичність. При правильному монтажі промислові будівлі з сендвіч-панелей здатні утримувати заданий мікроклімат. Герметичні шви не пропускають повітря, а самі панелі стійкі навіть до критичних навантажень.

Але є нюанс. Щоб будівля відповідала всім необхідним параметрам, його будівництво повинно дотримуватися технології. Тому рекомендується звертатися до професіоналів. Наприклад, компанія "Здоровий клімат" виконує будівництво промислових будівель з сендвіч-панелей https://zdorovklimat.com.ua/promislovi-budivli-z-sendvich-panelej.html більш 10 років. Досвід в даній сфері стає гарантією бездоганної якості.

Принцип монтажу промислових будівель з сендвіч-панелей

Якщо ангар можна побудувати без каркаса, то промислова будівля вимагає міцного каркаса і надійного фундаменту. Різниця в навантаженні на грунт і призначення об'єкта. Для початку проводиться аналіз грунту і його підготовка. Аналізуються грунтові води, прибирається сміття з території, рослини. Після розрахунків навантаження виконується організація фундаменту. Його тип залежить від загальних навантажень. Найчастіше вибирається стрічковий фундамент, але якщо навантаження велике, вид фундаменту може бути іншим. Далі встановлюється металокаркас. Після - монтуються панелі, починаючи з торця, закінчуючи покрівлею. В якості покрівельного матеріалу можуть використовуватись як сендвіч-панелі, так і інший покрівельний матеріал на вибір замовника. Останній крок - установка вікон і воріт. Після того, як зовнішня конструкція готова, робота переноситься всередину. Встановлюється утеплення, комунікації, перегородки. Фінішний етап - здача будинку в експлуатацію.

Результатом стає повноцінна промислова будівля. Незважаючи на високу швидкість будівництва на виході замовник отримує високоефективний об'єкт, здатний відповідати всім заявленим вимогам.