Як показує практика, зараз досить важко знайти людину, яка не полюбляє смакувати піцою . Тому якщо ви бажаєте поласувати смачною та гарячою піцою та іншими стравами, ласкаво просимо до нас. Якісна і швидка доставка піци в Тернополі пропонується у нашому закладі. Ми робимо все для того, щоб замовлена їжа була доставлена вчасно зі збереженням власних гастрономічних смаків.

Переваги замовлення їжі у нашому закладі

Якщо вас цікавить така послуга, як доставка їжі у Тернополі, то серед усіх закладів, які пропонують подібні послуги, варто звернути увагу саме на нас. Своїм новим та постійним клієнтам ми пропонуємо велику кількість переваг. Серед них є наступні:

  • піца випікається на дровах, а процес її приготування відбувається у печі, що робить її смачною та запашною;
  • є можливість скуштувати справжні домашні вареники, які робляться з натуральних інгредієнтів та подаються до столу великими порціями;
  • на хоспер грилі ми готуємо смачний шашлик, стейки та велику кількість інших смачних страв;
  • доставка, яка пропонується у нашому закладі, досить швидка, так як водії витрачають на дорогу не більше 30-ти хвилин та привозять їжу ще гарячою;
  • наш заклад розташовується в центральній частині міста Тернопіль на вулиці за адресою Чорновола 11.

Варто звернути увагу на те, що в закладі діє постійна система знижок та щоденно на кожну другу піцу у замовлені клієнт отримує 50% знижки.

Хвилюватися за те, що замовлення приїде не вчасно, не варто. Так як кур’єри сумлінно виконують свою роботу та доставляють замовлення у чітко за регламентом. Доставка їжі можлива не тільки додому, але й до офісу під час обіднього часу. Варто звернути увагу на те, процес доставки страв, які готуються на грилі, буде трішки більшим. Це пов’язано з тим, що на приготування таких страв потрібно більше часу, аніж на звичайну піцу. Але хвилюватися не варто, так як тривалість доставки не буде перевищувати 60 хвилин.

Тому, замовляючи страви з доставкою у нашому закладі, варто пам’ятати про те, що перед клієнтом відкривається можливість не тільки швидко втамувати голод, але й смачно та ситно поїсти. Широкий вибір меню дасть можливість вибрати ту страву, яка до смаку кожному із потенційних клієнтів. При чому вартість, яка пропонується у закладі, доступна для кожного.