Сьогодні для того щоб зробити перевірку суб'єктів господарської діяльності вам необхідно буде знайти кілька хвилин вільного часу та вихід в інтернет. Робити перевірку ви зможете з будь-якого гаджету. це дуже просто та зручно.  Завдяки посиланню https://vkursi.pro/card/derzhavnyi-notarialnyi-arkhiv-mykolaivskoi-oblasti-24781350 ви зможете вивчити детальну інформацію про бізнес-партнерів. 

Сучасний сервіс Вкурсі є першою аналітичною платформою, котра створена для аналітики в режимі онлайн. Адже всі прекрасно зрозуміють, що помилки, котрі допущенні при обиранні партнерів по бізнесу можуть негативно впливати на діяльність компанії та ваш бізнес понесе збитки.

Основні переваги сервісу:

  • простота використання;

  • доступність;

  • зручна навігація;

  • інформативність;

  • достовірність інформації;

  • щоденне оновлення інформації;

  • надійність;

  • цілодобове функціонування. 

Для того, щоб використати усі можливості сервісу, необхідно пройти реєстрацію, котра є дуже простою та зрозумілою навіть для починаючого користувача. 

До обирання контрагентів необхідно підходити з усією відповідальністю. Треба вибирати надійних партнерів, котрі працюють не один рік, своєчасно платять податки. Не треба пов'язувати свій бізнес з фірмами - одноденками. 

Перевірка суб'єктів господарської діяльності по базі Вкурсі дозволить кожному клієнту отримати детальну інформацію про партнерів та як їх бачать податкові органи. А це дуже важливий пункт. 

На сервісі представлені адреси компаній, відомості про банкрутство, статус компанії, наявність судових позовів або боргів, відомості про припинення діяльності або реорганізацію.

Своєчасна перевірка контрагента в системі мінімізує ризики співпраці та дозволяє масштабувати бізнес з результативними показниками розвитку. Ви зможете знайти надійних партнерів та вивести свій бізнес на новий рівень стабілізувавши дохід.  

Докладні перевірки партнерів по бізнесу перед тим як укладати угоду, допоможуть на практиці уникнути від потенційних ризиків. Інформація по підприємствах є актуальною, правдивою, та оновлюється щодня.   

Також на сайті ви зможете перевірити та проаналізувати частоту зміни керівництва контрагента, можливих накладених санкцій, період реєстрації ФОП, бенефіціарів і т.п.

Для того, щоб отримати розширені та детальні дані вам треба буде обов'язково увійти до системи.