Вибір побутової техніки стає нелегким завданням для людей, які не стикалися з такою проблемою раніше. Як правильно вибрати і точно розрахувати потужність бойлеру?

Вигідно придбати бойлер ви можете вже зараз в інтернет-магазині teplocentr.ua!

Види водонагрівачів. За принципом дії водонагрівачі діляться на накопичувальні і проточні. Щодо використання енергоджерела: електричні водонагрівачі, газові та непрямого нагріву. Окремий сегмент ринку становить комбіновані водонагрівачі, такі як проточно-накопичувальні і мультипаливні водонагрівачі, але вони не мають великого попиту. Щоб визначитися з вибором водонагрівача, потрібно врахувати масштаби споживання гарячої води.

Бойлер електричний проточного типу

Проточний водонагрівач нагріває воду до необхідної температури за час її руху в теплообміннику. Тому за мінімальний період ви отримуєте гарячу воду.

Важливим фактором даного типу нагрівачів є маленькі габарити. Це дозволяє помістити невеликий блок-коробочку в сантехнічний шафа, а це дуже комфортно в квартирних умовах. Температурний режим води залежить від її споживання: чим менше витрата води, тим вище температура води.

Бойлер електричний накопичувального типу

Призначені для тих, кому потрібна гаряча вода у великих обсягах. Для водонагрівачів такого типу потрібно деякий час, щоб нагріти воду.

Бойлери-накопичувачі забезпечені відмінною теплоізоляцією, завдяки цьому температура води не знижується тривалий час. Максимальну вигоду можна витягти, застосовуючи такі водонагрівачі там, де вартість електроенергії менше вночі, ніж в денний час, якщо вночі нагрівати велику кількість води. До того ж, наявність термостата дозволяє автоматично переривати нагрів води в той момент, коли вона досягає необхідної температури. Але перед установкою потрібно спочатку вибрати місце його розміщення через його чималі розміри.

Газовий водонагрівач

Такий тип водонагрівача користується великим попитом у населення. Тому як джерело енергії - природний газ, який досить недорогий і доступний як в квартирах, так і в приватному секторі. Вбудований термостат дає можливість тримати температурний рівень води на необхідному рівні.

У підсумку слід сказати, що якщо ви використовуєте невелику кількість води і можете прокласти кабель, то рекомендуємо обзавестися електричним бойлером проточного типу. У разі потреби великої кількості води, потрібно брати електричний бойлер або газову колонку накопичувального типу.