Якщо ви водій і вам подобається керувати автомобілем, то це захоплення легко перетворити на спосіб гарного заробітку – додаткового або навіть основного. Наприклад, можна влаштуватися на роботу в службу таксі «Болт» в Харкові – https://ua.bolt-ua.com/kharkov – місце працевлаштування, яке пропонує достойні умови для отримання доходу. Співробітництво з цією компанією може приносити до 40 тис. грн/місяць, і це цілком відповідає європейському рівню заробітку.

Реєстрація в службі таксі

Будь-якому потенціальному співробітнику компанії хочеться, щоб процес працевлаштування був максимально простим, доступним і зрозумілим. Саме такий підхід практикує фірма «Болт», на прикладі якої і можна ознайомитися з тим, як можна отримати роботу.

Алгоритм дій такий:

  • заповнення заявки. Потрібну форму легко знайти на сайті підприємства;
  • надання сканованих копій документів. Ця процедура є одним з небагатьох кроків, які потрібно виконати в ході реєстрації на сервісі;
  • відвідування офісу перевізника. Візит потрібно нанести для проходження співбесіди, а також надання оригіналів документів. Крім того, майбутній працівник має змогу пройти експрес-навчання, ознайомитися з умовами роботи в службі таксі.

З цих дій і складається простий процес реєстрації, а по її закінченні можна починати працювати, виконавши ще одну нескладну процедуру – завантажити мобільний додаток. Зазвичай для всіх цих кроків достатньо одного дня.

Але перш ніж подати заявку, потрібно впевнитись, що виконуються наступні умови:

  • наявність водійського посвідчення відповідної категорії – B;
  • повноліття шукача роботи;
  • наявність паспорту, ІНН, фото.

Без сумнівів, більшість людей, які працевлаштовуються, мають необхідні документи, а також бажання отримувати достойний заробіток.

Умови роботи в таксі Bolt

Фірма була заснована в Естонії у 2013 році, і за час свого існування вона встигла придбати величезну популярність вже не в одній країні світу, в тому числі і в Україні. Компанія невпинно працює над тим, щоб і водіям було зручно і вигідно працювати в ній, і клієнти були задоволені сервісом і вартістю послуг. Саме цей баланс робить службу таксі «Болт» популярною як серед перших, так і серед других.

Для водіїв цей перевізник став ідеальним місцем роботи, тому що виходити на зміну можна щодня, до того ж є можливість обирати зручні для себе години. Компанія забезпечить працівника великою кількістю замовлень – за бажанням можна виконувати від 30 рейсів протягом зміни. Полегшує процес і використання спеціального мобільного додатку, через який водій отримує заявки. Крім того, і рівень заробітку можна відстежувати в онлайн-режимі.

Цінують співробітники служби таксі Bolt і те, що є можливість співпрацювати з персональним менеджером, який готовий надати всі необхідні консультації, відповісти на будь-які питання, що виникають у водія. В тому числі завжди можна поспілкуватися зі спеціалістами з приводу технічного обслуговування автомобілю.

Можливість накопичення бонусів, отримувати компенсацію за послуги станцій шиномонтажу, купувати паливо зі знижками на певних заправках і обслуговувати авто з пільгами на СТО – це теж значні переваги, які надає компанія.

Фірма «Болт» – роботодавець, який дозволяє відчути, що таке європейський рівень умов роботи та заробітної плати.