Ви придбали нову квартиру в багатоповерхівці? Давно живете у панельному будинку? Роками планували змінити інтер’єр на більш зручний та сучасний? В будь-якому з цих випадків ремонт квартир у Львові буде неминучим.

Не так важливо, що саме спонукало вас до дій. Має значення лише бачення кінцевого результату і правильний вибір виконавців. 1-, 2- чи трикімнатна квартира потребує професійного підходу, не кажучи вже про більш масштабні об’єкти. Перепланування, заміну сантехніки чи монтаж електропроводки – нереально здійснити без відповідного досвіду та знань, тож укладання договору з підрядником дійсно вирішить всі проблеми клієнта, що пов’язані з реалізацією наступних задач:

  • розробка дизайн-проекту;
  • вибір технології;
  • пошук та доставка матеріалів і т.д.

Спеціалісти візьмуть на себе виконання будь-яких робіт відповідно до укладеного плану і в межах узгодженого бюджету. Це дуже швидко та зручно. Замовник не буде приймати участі в реалізації проекту і зможе вільно розпоряджатися власним часом. Всі можливі проблеми вирішить підрядник, тож вам залишиться лише насолоджуватися отриманим результатом.

Що передбачає капітальний ремонт квартири

Під час капітального ремонту можна втілити безліч цікавих ідей, змінивши внутрішній простір відповідно до власних смаків. Щоб умови проживання клієнта стали більш комфортними, виконавцю слід пройти довгий шлях, який буде складатися з наступних етапів:

  1. Планування. Детальний план гарантує реалізацію робіт відповідно до наявних потреб і в правильному логічному порядку. При цьому розробка дизайн-проекту є обов’язковою, бо вона дозволяє зробити правильну оцінку планів і побачити в 3Д версії, як будуть виглядати заплановані нововведення в реальності. Після затвердження проекту, спеціалісти допоможуть навіть з вибором та доставкою матеріалів.
  2. Підготовчі роботи. В їх процесі здійснюється демонтаж всіх зайвих та ушкоджених елементів – перегородок, вікон, труб, покриття. Заміняються конструкції, зводяться стіни, вирівнюється підлога і т.д.
  3. Перепланування. Відповідно до проекту в цей час зводяться арки та створюються ніші, встановлюються підвіконня. Потім шпаклюються поверхні, монтується електропроводка, розетки, натяжні стелі, укладається кахель.
  4. Завершаючий етап. Він передбачає чистове оформлення квартири – монтаж сантехніки, дверей, шаф, плінтусів; клеєння шпалер; укладання покриття на підлогу.

Бригада спеціалістів прослідкує, щоб капітальний ремонт був здійснений бездоганно. Вона навіть винесе сміття та зробить капітальне прибирання. Клієнт компанії отримає ідеальну квартиру, в яку можна заселятися одразу.

Чи вигідно замовляти капітальний ремонт? Безумовно, адже він дозволить втілити у реальність ваші мрії та бажання. Скажіть «ні» кривим стінам та несправним вимикачам і, забудьте про необхідність витрачати роки на те, щоб привести до ладу улюблену квартиру. Звісно, власник квадратних метрів може час від часу оновлювати шпалери та інші покриття і проводити необхідні маніпуляції для підтримування поточного стану житла, та це не займе багато часу і не буде потребувати суттєвих грошових вкладень. Крім того, пошук надійного підрядника більше не буде для вас секретом. Підвищити рівень комфорту у квартирі – так просто.