У сучасному взуттєвому виробництві для пошиття виробів активно використовуються різні синтетичні матеріали. Але в усі часи найкращим вибором вважалася натуральна шкіра. Змінюються технології пошиття і обробки сировини, дизайнери придумують нові моделі, трендові кольори і деталі. Але для пошиття якісного взуття багато виробників як і раніше вибирають натуральну шкіру. Чому цей матеріал так популярний?

Вигідно придбати якісне взуття бренда MIDA ви можете на сайті mida.style прямо зараз!

Чому варто купувати взуття зі шкіри?

1. Висока міцність. Взуття з текстилю, штучної шкіри та інших синтетичних матеріалів володіє куди меншою міцністю. Натуральна шкіра прекрасно витримує багаторазові згинання і розтягування. Взуття з неї міцне та надійне.

2. Зносостійкість. Якщо купити шкіряне взуття, воно прослужить вдвічі, а то і втричі довше, ніж вироби з штучних аналогів. Такі чоботи і черевики не бояться високих і низьких температур, вологи.

3. Безпека. Вибираючи взуття зі штучної шкіри, часто можна відчути неприємний різкий запах. А ви знаєте, що в складі сировини? Це можуть виявитися різні хімічні просочення, що виступають сильними алергенами і навіть джерелом токсичних речовин. Натуральна шкіра - екологічно безпечний матеріал.

4. Хороша повітропроникність. Завдяки наявності природних мікропор натуральна шкіра дає ногам можливість дихати. Синтетика володіє низькою повітропроникністю. А це загрожує підвищеною пітливістю стоп і неприємним запахом. В кінцевому підсумку відсутність вентиляції може привести до появи грибка.

5. Комфорт для ніг. Взуття, виготовлене ​​з натуральних матеріалів, еластичне і м'яке. Воно добре розтягується, приймаючи форму стопи свого власника. Вироби з синтетики досить жорсткі, погано тягнуться, в них набагато частіше з'являються натоптиші і мозолі.

6. Простота догляду. Можливо, ви здивуєтеся, але дбати про шкіряне взуття набагато легше, ніж про штучне. Щоб пара довго служила і виглядала доглянуто, досить своєчасно видаляти з поверхні бруд, просушувати і в міру необхідності застосовувати спеціальні засоби.

7. Сезонна універсальність. Штучні матеріали погано зберігають тепло, не дають ногам дихати, а в морози поверхня часто тріскається і лопається. Шкіряне взуття прекрасно підходить для всіх пір року. Влітку в ньому не жарко, а взимку тепло. Звичайно, слід вибирати пару по сезону (річну, зимову, демісезонну), орієнтуючись на опис виробника.