Все більше і більше водіїв вирішують придбати поліс страхування відповідальності перед третіми особами через інтернет, таке рішення є економічно вигідним, швидким та безпечним.

Якщо ви хочете оформити поліс відповідальності перед третіми особами, ви можете зайти в офіс страхової компанії, домовитись про зустріч з агентом або знайти відповідну пропозицію в інтернеті на сайті https://parasol.ua/ua/osago. Хоча донедавна ви використовували переважно перші два варіанти, кількість водіїв, які обирають автострахування в інтернеті, систематично зростає.

Чому варто купувати OC через інтернет?

1. Ціна

Оскільки страхування цивільної відповідальності є обов’язковим, його сфера дії завжди залишається незмінною. Основною відмінністю пропозицій, доступних на ринку, є ціна. Залежно від обраної вами страхової компанії, одне і те ж страхове покриття може коштувати по різному. Окремі компанії мають власні методи інтерпретації даних та оцінки страхового ризику. Вони також часто пропонують придбати поліс страхування відповідальності перед третіми особами в різних варіантах або пакетах. Варто зазначити, що багато компаній надають водіям, які купують он-лайн страховку додаткові знижки до 20%.

2. Швидкість і зручність

Страхування відповідальності перед третіми особами є обов’язковим, і ви можете заплатити штраф за кілька днів затримки. Тож варто задуматись про придбання поліса в інтернеті. Вибір пропозиції та укладення дистанційного контракту займає лише хвилину, і після оплати документи негайно доставляються на вашу електронну адресу.

3. Безпека

Одним із факторів, який заважає водіям купувати поліси в інтернеті, є сприйняття небезпеки. Якщо ви виберете пропозицію, доступну на веб-сайті страхової компанії, ви можете бути впевнені, що договір буде таким же безпечним, як і під час зустрічі в офісі. Усі страхові компанії стежать за тим, щоб продажі їх продуктів в інтернеті проходили безперебійно. Більше того, функціонування страхового ринку в нашій країні законодавчо регулюється та контролюється відповідними державними органами, такими як орган фінансового нагляду.

Веб-сайти зі страхуванням порівнянь існують на ринку вже кілька років і постійно вдосконалюються. Рішення, які вони пропонують, є повністю професійними та безпечними. Хоча заповнення форми вимагає надання детальних даних, вони належним чином зберігаються та захищаються. Вся заповнена інформація використовується лише для формування пропозицій, призначених для вас.