Сьогодні Кліматична техніка вражає увагу, адже саме сьогодні ми бачимо ренесанс у наукових сферах. Побутова техніка стає потужніше, стає розумніше, і обрати добру кліматичну систему для побуту вже не так легко як було колись. Безумовно найкращі — це інверторні кондиціонери. Але завдяки чому вони стали номером один у промисловості?

Перевага інверторних систем кондиціонування повітря

Для початку треба сказати, що інверторні та прямі системи — це типи використаних двигунів у конструкції кондиціонера. І саме інверторні — це наступний крок у майбутнє, адже вони:

  1. Значно економніші.
  2. Мають більший ресурс відносно прямих двигунів.
  3. Дозволяють значно точніше контролювати температуру повітря у приміщенні.
  4. Мають більший ККД.

Це стало можливим саме завдяки конструкції, яка використовується о таких приладах. Відносно звичайних — кондиціонери із інверторним двигуном, постійно опитують датчики, та можуть ввімкнути двигун не у повну потужність а близько 10% від потужності. Завдяки цьому вони значно менше потребують електрики, і мають більший ресурс, тому що не працюють у повну потужність.

Однак, вони дійсно програють приладам із прямим двигуном якщо потрібно швидко охолодити повітря на 15-20 градусів за декілька хвилин. Але ситуацій, коли це дійсно має сенс не так багато.

Які кондиціонери найкращі

Можна довго сперечатись, що існують кращі, або просто гарні кондиціонери — але дійсно кращі кондиціонери lg львів. Вони дійсно виділяються серед усіх виробників кліматичної техніки. За наступними характеристиками:

  1. Дійсно привабливий дизайн. Саме ця техніка відійшла від філософії, що кондиціонер це обов’язково білий прямокутник. Сьогодні можна знайти моделі із сенсорними екранами, або фоторамками.
  2. Мають як інверторні так і прямі моделі однієї серії. Це надає намогу сам обирати який кондиціонер кращій для вашого випадку.
  3. Мають широкий спектр додаткових можливостей. Від звичайної пилофільтрації, до повної інтеграції до системи розумний будинок, що дозволяє повністю автоматизувати роботу кондиціонера і налаштувати клімат на весь рік.

І при усьому цьому, кондиціонери від LG — не такі дорогі, як то може здатись на перший погляд.

AirWind — Кондиціонери у Львові. ✔ Безкоштовна доставка по Львову. ✔ Знижка на монтаж кондиціонера. ✔ Безкоштовний прорахунок вартості встановлення. ✔ Безкоштовна консультація. ☎ (097) 004-12-56