26 квітня 1986 року життя невеликого містечка Вишгородського району Київської області України розділилося на «до» і «після». «Мирний» атом перетворився в страшного вбивцю, люди поспіхом залишали будинки. Як виявилося — назавжди. Минуло кілька десятиліть, і природа владно повернула собі те, що відняла людина. Але інтерес до Чорнобильської зони не вщухає й досі. Подивитися, як тепер живе Зона відчуження можна і зараз, замовивши екскурсії в Чорнобиль https://trips-to-chernobyl.com/uk/ в компанії Trips to Chernobyl.

екскурсії в Чорнобиль

Зона дивує, інтригує, розкриває таємниці

Можна замовити оптимальний варіант туру, залежно від кількості бажаючих відвідати Чорнобиль, тривалості та дати. А саме:

  1. Одноденний. Розрахований на 11 годин перебування. Поїздка стартує з Києва в комфортабельному автомобілі. У програмі — відвідування 27 локацій, серед яких меморіальний комплекс «Зірка Полин», оглядовий майданчик крита «АРКА», міст Смерті, ПК «Енергетик» і багато іншого.

  2. Дводенний. Тривалість — 36 годин з ночівлею в готелі на території Чорнобиля. Харчування та проживання входить у вартість. У розпорядженні туристів 57 об’єктів: «Рудий ліс», медсанчастина № 126, де рятували ліквідаторів, кінотеатр «Прометей», завод «Юпітер», пожежна частина № 6, школи, ПТУ, поліклініки, магазини, в яких завмер час.

  3. Приватний. Це VIP-тур, де немає обмеження за часом і кількості відвідин об’єктів. Передбачено заїзд в с. Копачі. Ви побачите, причал, що потонув у Прип’яті, зробите пішохідну прогулянку по центру міста, відвідаєте секретний об’єкт «Дуга-1». Надаються засоби індивідуального дозиметричного контролю.

  4. Авіатур. Екскурсія в небі триває 2 години, де відомі всьому світу об’єкти постають в іншому, новому ракурсі. Прогулянка можлива на літаку або гелікоптері.

  5. Катання на всюдиході. Для тих, хто любить екстрим, надається прогулянка на всюдиході Sherp по 17 об’єктах Зони. Це важкопрохідні лісові стежки, озера і болота. Є можливість керувати всюдиходом самостійно.

Всі учасники групи забезпечуються дозиметрами і респіраторами.

Безпечна і цілком легальна поїздка

Всі маршрути, придбані в компанії Trips to Chernobyl, безпечні і законні. Адже рівень радіації на місцях відвідування не шкодить здоров’ю (він у 160 разів нижчий, ніж під час рентгенографії). Всі групи супроводжують досвідчені і всезнаючі гіди, з якими можна спілкуватися на декількох мовах. У нас постійно діють акції та знижки, є подарункові сертифікати, а учасники поїздок не залишаться без подарунків. Телефонуйте нам, дізнавайтеся ціну, бронюйте тур на зручну дату або надсилайте заявку на сайті.