Багато комах в саду або городі можуть не приносити багато шкоди і сильно псувати урожай. Тому в деяких ситуаціях і при певних обставинах не обійтися без інсектицидів.

Пройшовши за посиланням https://urozhay.com.ua/insektytsydy, ви зможете вигідно придбати якісні інсектициди для боротьби зі шкідниками!

Що таке інсектициди?

Інсектициди для саду - це пестициди, які призначені для знищення, відлякування або пом'якшення впливу одного або декількох видів комах. Інсектициди можуть надавати різний вплив. Деякі з них руйнують нервову систему комах, в той час як інші можуть пошкоджувати їх скелети, відштовхувати їх або контролювати їх будь-яким іншим способом.

Щоб зменшити залежність від хімічних речовин, потрібно використовувати інсектициди і фунгіциди для рослин в комбінації з санітарної профілактикою і біологічним контролем. Крім того, можливо і навіть бажано позбуватися від деяких типів шкідників самостійно, а не прагнути до використання хімікатів.

Як безпечно використовувати інсектициди?

У ситуаціях, коли без інсектицидів не обійтися, ретельно вибирайте найменш токсичну альтернативу.

Використовуйте їх у відповідний час, коли шкідник найбільш вразливий (зазвичай, коли комахи ще малі і до того, як вони завдали великої шкоди) і коли корисні комахи, запилювачі будуть найменш схильні до дії (наприклад, уникайте обприскування рослин, які знаходяться поруч з вуликами бджіл).

Уважно читайте етикетку продукту при виборі інсектициду. Шукайте інструкції про те, як застосовувати інсектицид на ділянці або типі рослини, яке ви збираєтеся обробити. Це особливо важливо при виборі інсектицидів для домашнього городу або фруктового саду.

Вивчіть опис на етикетці і враховуйте небезпеку для навколишнього середовища, рослин і шкідників, на яких ви будете застосовувати інсектициди, кількість, частота повторного нанесення і інші важливі моменти.

Також варто знати, що інсектициди вченими діляться залежно від того, на кого вони спрямовані. Якщо на будь-яку шкідливу комаху, то вони відносяться до препаратів суцільного впливу, якщо на якийсь конкретний вид - то це вибіркової дії.

Товари для саду та городу

В інтернет-магазині urozhay.com.ua ви знайдете каталог насіння овочів, квітів та інших культурних рослин, а також можете купити інсектициди для захисту від шкідників оптом. Щоб довідатися про ціни на інсектициди, заходите на наш сайт. Кожен товар в каталозі супроводжується докладним описом і актуальною ціною.