Компанія Z & J Consulting GmbH спеціалізується на створенні наливних підлог, на різних послугах, пов'язаних з бетонною підлогою, а також на виробництві різних ремонтних сумішей, матеріалів, фарб, просочень для бетону, грунтів. Головна мета компанії, детально про яку на https://zj-consult.com.ua/, - зробити різноманітні засоби і організувати роботу по зміцненню верхнього шару бетону, щоб зробити підлогу більш надійним, по гідроізоляції конструкції, по захисту мостів, забезпечується вогнезахист і гідроізоляція.

Особливі нюанси організації наливних підлог

Компанія Z&J Consulting GmbH (Зет Джей Консалтинг Україна) давно працює в цій сфері, є світовим лідером у виробництві якісних полімерних і вогнезахисних матеріалів. Фахівці використовують передові світові технології, вони здатні на різноманітні технічні рішення будь-якої складності. Головна мета-це захистити бетонні, металеві та деревяні конструкції від вогню та від вологи.


Компанія пропонує також до продажу широкий спектр обладнання, різних інструментів. Вони були випробувані в довгостроковій експлуатації, і дають гарантію на безперебійне якісне і швидке виконання робіт.


Серед основних матеріалів, які пропонує компанія, виділяють полімерні матеріали, виділяють:

  • епоксидні,
  • латексні,
  • акрилові,
  • поліуретанові матеріали.

Також можна вибрати шліфувально-полірувальні обладнання, інструменти, засіб для очищення, догляду за поверхнею.


Переваги послуг компанії з вогнезахисту та гідроізоляції

В основі розвитку лежить тісна співпраця з клієнтами, тобто компанія регулярно враховує побажання клієнтів. Також це розробка галузевих стандартів, контроль будь-яких процесів. Компанія гарантує підтримку для інспектування будівельних організацій, гарантує виконання будь-яких технічних завдань. Також компанія може надати висновки та рекомендації для тих чи інших завдань.


У каталозі можна знайти найрізноманітніші товари, придбати топпінг, ви можете замовити бетонне просочення, можете замовити будь-які полімерні покриття. Ви отримаєте кваліфіковану допомогу і цілий ряд порад по створенню того чи іншогу захисту від пожежі чи гідроізоляцію для ваших бетонних і металевих конструкцій. Кожному партнеру і клієнту надається всебічна допомога, висока гарантія гідної якості і довговічності пропонованих виробів та наданних послуг.