Ви купили електрогітару чи тільки плануєте зробити це? Вітаємо, чудовий початок! Але не варто думати, що покупкою самого інструменту все і обмежиться, тому що для неї потрібне придбання додаткового обладнання та аксесуарів, які допоможуть зробити заняття музикою приємними та ефективними. З ними гітара звучатиме правильно, а ви зможете експериментувати з різними техніками гри та ефектами. Не обов'язково купувати все одночасно: щось потрібно обов'язково і відразу, з чим можна почекати, але з часом точно варто придбати.

Вигідно придбати все необхідне для гри на електрогітарі вам допоможе інтернет магазин  музичних інструментів monkeymusic.ua!

Електрогітара – це той інструмент, який добре звучить лише за наявності комбопідсилювача, різних примочок, а отже, потрібні і кабелі. Також гітару потрібно в чомусь зберігати, переносити, доглядати її, щоб зберегти її зовнішній вигляд і звучання якомога довше.

Отже, крім електрогітари, ви знадобитеся:

  • комбопідсилювач;
  • шнури (кабелі);
  • струни (комплекти та одиночні);
  • процесор;
  • чохол чи футляр;
  • стійка чи кронштейн;
  • ремінь;
  • медіатор (краще кілька);
  • тюнер.

Якщо ви починаєте грати на електрогітарі, то спочатку можете купити лише комбопідсилювач і кабель, щоб чути гітару, виконувати вправи і освоювати техніку гри. Решту купіть з часом.

Комбопідсилювач

Комбопідсилювач чи комбік необхідний для того, щоб електрогітара звучала. Це пристрій 2 в 1: підсилювач та динамік. Гітара підключається до комбіка, а з його динаміка ви чуєте звук – все дуже просто. Вибір комбіків дуже великий, але для домашнього заняття музикою можете зупинитися на моделях потужністю 15 Вт. Звичайно, потужність – не головна характеристика, але для музикантів-початківців є орієнтиром того, в який бік дивитися.

Комбопідсилювачі бувають ламповими та транзисторними, залежно від компонентів ланцюгів посилення. Перші – дорожчі, другі – доступніші. Гітаристам-початківцям можна вибрати транзисторний комбік – чистий звук за прийнятні гроші, більшого вам не потрібно. Лампові комбіки зазвичай використовують професіонали на виступах чи власники дорогих інструментів, ціновувачі «теплого лампового звуку».

Комбопідсилювачі мають вбудовані ефекти, різні регулятори та цікаві фішки. Варто окремо відзначити необхідність виходу на навушники, якщо ви плануєте грати вдома, щоб сусіди та близькі люди не відбили ваше бажання грати на гітарі.