Щоденний прийом полівітамінів допомагає підтримувати здоров'я, але у продажу їх багато: вітаміни для дітей, веганів, вагітних жінок. Жувальні, у вигляді таблеток та шипучі. Склад комплексів також різний. Ось чому сайт Skinovit пропонує почати з того, щоб розібратися із системою у цілому перш, ніж аналізувати які потрібно купити вітаміни.

омега3

Чи потрібні мені вітаміни

Якщо людина добре харчується та дотримується збалансованої дієти, то швидше за все не потребує вітамінів. Усі необхідні речовини потрапляють у організм із їжею. Проте можна придбати будь-який вітамінний комплекс для профілактики. Усі будуть однаково корисні.

Окремо розглядаються лише три комплекси:

  • вітаміни для вагітних;
  • мультивітаміни для дітей;
  • комплекси із вітаміном D.

Організм вагітної або жінки, що годує, потребує особливого набору вітамінів і мінералів також, як і організм дитини. Комплекси з вітаміном D призначені для допомоги людині взимку та восени, коли вона страждає від нестачі сонячного світла. Вітамін D не можна отримати з їжі, тому його потрібно приймати як щоденну добавку по 10 мкг щоб впоратися з дефіцитом.

У тих випадках, коли дефіцит того чи іншого вітаміну стає причиною хвороби, лікар призначає його прийом окремо від комплексу у формі таблеток та ін'єкцій. Або ж пропонує придбати вітаміни, в яких збільшено його дозування.

Яку форму вітамінів вибрати

Вітаміни зустрічаються у 5 формах:

  • таблетки та капсули для всіх;
  • жувальні пігулки для дітей;
  • рідкі полівітаміни для тих, кому важко ковтати;
  • шипучі – разом із водою вони утворюють розчин, який засвоюється швидше, ніж таблетка;
  • ін'єкції.

Що стосується складу комплексу, то всі можуть бути представлені в будь-якій з перерахованих форм.

Корисні поради

Купуючи вітаміни, враховуйте мету. Для профілактики можна замовити будь-який комплекс. Але якщо потрібно лікувати захворювання, перевіряйте інформацію.

Остерігайтесь:

  1. Ідеальної реклами. Все, що звучить надто добре, щоб бути правдою, зазвичай не правда.
  2. Історії успіху. Відгуки, навіть дуже щирі, – перша ознака неперевіреного продукту, який просто потрібно продати.
  3. Незмістовних термінів. «Цілком натуральні», «багаті антиоксидантами», «такі, що сприяють схудненню» та інші. Якщо крім розпливчастих термінів нічого немає, то, швидше за все, продавець точно не означає, від чого насправді допомагає препарат і як він взаємодіє з іншими засобами.

б12

Приймаючи курс лікування, завжди консультуйтеся з лікарем, перш ніж користуватись вітамінами та ліками. Сайт Skinovit також нагадує, що вітаміни не вічні. Якщо флакон відкритий, то вони вступають у контакт із вологістю, повітрям. Не використовуйте прострочені препарати. Краще їх викинути та купити нові вітаміни.