Щоб ставки на бокс на сайті GGBet почали давати прибуток, варто познайомитися з цим видом спорту детальніше. Потрібно розуміти, де, як і на що можна робити ставки в боксі.

Основні боксерські федерації

Завоювання титулів у боксі дуже відрізняється від інших видів спорту. Існує кілька боксерських федерацій, кожна з яких має право призначити свого чемпіона у кожній ваговій категорії.

Навіщо було створено ці організації? Відповідь проста – для заробляння грошей, адже відсотки від гонорару боксера у бою за чемпіонський титул ідуть у кишеню федерації. Тому немає нічого дивного в тому, що нерідко виникають скандали з приводу упередженості всіх цих організацій.

Боксерські федерації віддають перевагу «зірковим» спортсменам, з яких вони отримають хороші гонорари, або боксерам зі зв'язками їхніх команд і керівництвом федерацій.

Ще одним важелем впливу на федерацію може стати промоутер. Історія пам'ятає, як Дон Кінг, організовуючи бої своїх ставлеників, уміло крутив керівництвом WBA.

Звідси висновок, що федераціям вигідніше проводити бої вже розкручених боксерів. Вони не хочуть вкладатись нехай і в талановитих, але нікому не відомих спортсменів. Може, саме тому нові «зірки» боксу запалюються так рідко.

Отже, на сьогоднішній день існує чотири основні федерації світового рівня:

- WBC (World Boxing Council) — всесвітня боксерська рада ВБС, створена 1963 року одинадцятьма країнами.

- WBA (World Boxing Association) – всесвітня боксерська асоціація ВБА. У 1921 році була створена в США як Національна боксерська асоціація, яка в 1962 році стала всесвітньою.

- IBF (International Boxing Federation) - міжнародна боксерська федерація. З'явилася 1983 року, об'єднавши професійних боксерів як США, так і інших країн, які не увійшли до вищезгаданих асоціацій.

- WBO (World Boxing Organization) – всесвітня боксерська організація. Наймолодша організація, її родоначальниками були комерсанти з Пуерто-Ріко та Домініканської Республіки. З 2004 по 2007 рік була визнана основними світовими боксерськими федераціями.

Найсоліднішою з них вважається міжнародна боксерська федерація, яка, на відміну від інших, не плодить зайвих чемпіонів.

Пам'ятайте, укладати парі можна лише у перевірених букмекерських конторах. Щоб робити ставки на бокс, вам потрібен гарний букмекер із широким розписом на бокс. Букмекер, який своєчасно та чесно виплачує виграші своїм користувачам.