Браслети люблять жінки будь-якого віку. Але сучасні представниці прекрасної статі все частіше віддають перевагу нестандартним ювелірним прикрасам, зокрема вишуканим і оригінальним браслетам із шармами. Якщо ви також прагнете вирізнятися і вражати своє оточення особливими образами, варто з’ясувати, що таке шарми для браслета та як їх використовувати.

Що являє собою шарм для браслета

Шарми — невеликі прикраси, які прикріплюються до браслета, створюючи унікальний вигляд, додаючи аксесуару стилю та індивідуальності.У давнину вважалося, що намистини-шарми приносили удачу й захищали від зла.

З часом вони стали модним аксесуаром, який використовується для самовираження та демонстрації власного стилю. Сьогодні кожна жінка може створити собі особливу прикрасу з вибраної на свій смак комбінації шармів, які має в асортименті Золота королева сайт.

Класичний шарм — намистина круглої форми, яка нанизується на браслет. Інші різновиди шармів за формою:

  • підвіска — декоративний елемент, що нанизується на браслет за допомогою кільця та вільно звисає;

  • стопер (кліпса) — намистина із защіпкою, яка кріпиться нерухомо та слугує для розділення інших шармів;

  • розділювач — шарм у вигляді кільця чи шайби, який допомагає розставити акценти, щоб створити гармонійну композицію;

  • ланцюжок — надівається з боків від застібки та страхує від її випадкового відкриття.

Шарми виготовляють зі срібла, золота, шкіри, металу, скла, кераміки, дерева. Вони мають різні форми, розміри й кольори, їх прикрашають коштовним камінням, емаллю, гравіюванням. Кожна прикраса вирізняється унікальним значенням, наприклад:

  • кохання уособлюють намистини у формі серця, квітів, замки, ключі тощо;

  • сімейний затишок — будинок, родинне дерево;

  • дружбу — парні підвіски на браслет і відповідні написи.

Часто шарми мають форму геометричних фігур, орнаментів, представників фауни, флористичних композицій.

Як вибрати шарми для браслетів

Підбираючи шарми, важливо враховувати ваші вподобання, стиль та інтереси. Шарми можуть відображати хобі, подорожі, професії, важливі події в житті. Загалом алгоритм дій доволі простий:

  • визначтеся з тематикою: подумайте, що ви хочете сказати шармом — зберегти спогади про подорожі, події чи людей, чи просто прагнете створити красивий і стильний браслет;

  • виберіть матеріал: срібло та золото — класичні елегантні й довговічні матеріали, шкіряні та дерев’яні шарми додають браслету етнічного чи богемного стилю, пластик або скло дають змогу створити яскраві та оригінальні браслети;

  • зверніть увагу на розмір та форму: великі шарми стануть акцентом браслета, а маленькі — додадуть йому витонченості;

  • подумайте про кольори: ви можете підбирати шарми під колір одягу, інших аксесуарів або створити контрастний браслет.

Шарми мають гармонійно поєднуватися з іншими прикрасами на браслеті та зберігати баланс. Оптимально застосовувати разом 5–7 шармів. Поєднуйте шарми з різних матеріалів, форм і кольорів, щоб створити цікавий та оригінальний браслет. Його можна носити з іншими браслетами, щоб створити багатошаровий образ.

Шарми — це чудовий спосіб зробити ваш браслет неповторним та особистим. За їх допомогою ви можете розповісти свою історію, продемонструвати стиль, індивідуальність і характер, тому під час підбору шармів не бійтеся експериментувати та проявляти фантазію.