Комплексне просування (або інтегроване маркетингове) передбачає використання кількох маркетинг-інструментів та каналів комунікації для досягнення спільних цілей бренду/компанії/онлайн-проекту. Воно включає узгоджене застосування різних промо і маркетинг-каналів для створення єдиного образу бренду, максимізації його присутності на ринку.

Послуга комплексне просування від WEDEX доступна кожному користувачеві. Перед тим, як робити замовлення на послуги, можна отримати компетентні консультації професіоналів.

Забезпечено клієнтську підтримку у процесі просування, реагування на зміни на ринку, в алгоритмах систем пошуку.

Основні аспекти комплексного просування

Послуги, які пропонує спеціалізована компанія – це комплексна діяльність. Вона включає різні аспекти. Серед виконуваних робіт:

  • пошукова оптимізація (SEO);
  • налаштування пошукової реклами (PPC).

Діяльність агенції також пов'язана із соціальними медіа, забезпечується маркетинг – контент, локальний та email. Проводиться аналітична робота, здійснюється звітність.

Передбачено ретаргетинг та рекламу в мережі Google Display Network.

Інтегрований підхід

Розглянемо кожну пропоновану до виконання частину робіт комплексного просування.

SEO-оптимізація передбачає підвищення швидкості сторінок, публікацію релевантного та заслуговуючого на довіру контенту, регулярне оцінювання поточних ключових слів та трендів. Важлива оптимізація компонентів сторінок.

Налаштування пошукової реклами допомагає залучити більше потенційних клієнтів на сайт, підвищити ефективність маркетингових зусиль. PPC передбачає:

  • визначення цілей кампанії,
  • дослідження ключових слів,
  • створення промо оголошень,
  • конкретизацію ЦА;
  • тестування та оптимізацію.

Просування через соціальні медіа – невід'ємна частина стратегії маркетингу багатьох компаній. Це потужний інструмент встановлення контакту з аудиторією, збільшення впізнаваності бренду, залучення потенційних клієнтів. У даному випадку передбачається створення присутності у соціальних мережах, розробка контент-стратегії, регулярне оновлення контенту, взаємодія з аудиторією.

Контент-маркетинг – стратегія, яка заснована на створенні та поширенні цінного контенту для залучення та утримання ЦА. Сюди входить дослідження останньої, й різні формати контенту.

Локальний маркетинг спрямований на залучення клієнтів у конкретному регіоні чи місцезнаходженні.

Е-мейл маркетинг включає відправку е-повідомлень ЦА для встановлення контакту з клієнтами, підвищення їхньої лояльності та утримання, загалом – для просування послуг чи товарів.